Nowy najemca wchodzi do Galerii Północnej

Po listopadowym otwarciu Media Expert w grudniu do grona najemców pierwszego centrum handlowego na Białołęce dołączył sklep sieci x-kom. Jeden z największych dystrybutorów sprzętu komputerowego w Polsce uzupełnił bogatą ofertę elektroniki użytkowej dostępną w Galerii Północnej.

Salon x-kom o powierzchni 192 mkw zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Galerii Północnej, naprzeciwko sklepu Pepco. Sklep został otwarty 15 grudnia. Otwarcie, jak podkreśla zarząd obiektu, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem gości udowadniając, że szeroka oferta komputerów, smartfonów i sprzętu fotograficznego dostępna w Galerii Północnej to idealna odpowiedź na potrzeby klientów.

Galeria Północna wzmacnia ofertę w segmencie elektroniki użytkowej

x-kom jest jedną z czterech największych sieci ze sprzętem komputerowym w Polsce, obejmującą 24 salony komputerowe oraz chętnie wybieranym sklep internetowy w kraju. Sukces firmy
to wypadkowa kompleksowej oferty i wysokiej jakości obsługi. W ofercie x-kom znajdują się notebooki, ultrabooki, tablety, smartfony, desktopy, akcesoria, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty, oprogramowanie oraz monitory najbardziej znanych i cenionych producentów a także gadżety technologiczne, takie jak deskorolki elektryczne czy drony oraz technologie związane z rozwijaniem pasji i spędzaniem wolnego czasu. Nowy salon umocnił ofertę Galerii Północnej w segmencie elektroniki użytkowej, do której należą już m.in. sieci RTV Euro AGD i Media Expert oraz sklepy iSpot i Samsung. Tym samym pierwsze nowoczesne centrum handlowe na Białołęce stało się miejscem z najszerszym wyborem sprzętu RTV/AGD oraz nowinek technologicznych na północy Warszawy.

Salon x-kom

Otwarcie salonu x-kom to jeszcze nie koniec poszerzania oferty dostępnej dla klientów Galerii Północnej. Od grudnia goście centrum mogą także skorzystać z oferty luksusowej biżuterii dostępnej z salonie MM Gold, wybrać sylwestrową kreację na sylwestra w butiku My Shop i skosztować słodkości z całego świata oferowanych przez sieć Maya. Jeszcze w grudniu w ofercie Galerii Północnej pojawi się także pierwszy sklep z artykułami medycznymi działający pod marką Enel-Med. W lutym przyszłego roku portfolio modowych najemców Galerii Północnej uzupełni zaś pierwszy na północy Warszawy sklep sieci Mango.

Oferta handlowa Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy
od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt spełnia również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza międzynarodowa certyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Calypso oraz 2 000 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, RTV Euro AGD, Media Expert, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med.

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 68 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,2 miliona m kw. w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 43 budynków komercyjnych oferujących ponad 703 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje ponad 425 tys. mkw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których blisko 103 tys. jest w trakcie budowy. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie mWIG40 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl