Metro Park Koło przygotowany do otwarcia

20 grudnia w Kole (woj. wielkopolskie) zostanie otwarty nowy park handlowy. Metro Park Koło to kolejna inwestycja w portfolio Metropolitan Investment S.A.

Metro Park Koło to obiekt handlowy zrealizowany w modelu retail park. Powierzchnię prawie 2,9 tys. mkw. GLA zajmuje tu czterech najemców. Obiekt powstał w dogodnej lokalizacji, przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego, Sienkiewicza i Nowowarszawskiej. Dojazd oraz obecność dużego, wygodnego parkingu (blisko 140 miejsc postojowych) powoduje, że Metro Park Koło będzie oferować mieszkańcom możliwość realizowania szybkich i komfortowych zakupów.

– Metro Park w Kole to już drugi tego typu obiekt otwarty w ostatnim czasie przez Metropolitan Investment. W ramach rozwoju brandu Metro stawiamy przede wszystkim na retail parki, bo uważamy, że taki format ma potencjał i sprawdza się w określonych lokalizacjach. Jesteśmy przekonani, że Metro Park Koło również będzie cieszył się popularnością wśród mieszkańców –komentuje Piotr Kret, Manager Zespołu Komercjalizacji w Metropolitan Investment.

Oficjalne otwarcie Metro Park Koło odbędzie się już 20 grudnia, a zatem jeszcze przed świętami.

Inwestycje Metropolitan Investment

Metro Park Koło to kolejny projekt realizowany przez Metropolitan Investment w ramach rozwoju brandu Metro. Spółka coraz intensywniej stawia na rozbudowę sieci parków handlowych tworząc silną i rozpoznawalną w Polsce markę obiektów. Metro Parki funkcjonują już m.in. w Wiśle, Białej Podlaskiej oraz Biłgoraju.

Metropolitan Investment S.A. jest pierwszym w Polsce zespołem prowadzącym projekty na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Firma posiada w swoim portfolio inwestycje z zakresu nieruchomości handlowych rozwijane pod brandem Metro, prywatne akademiki oraz apartamenty inwestycyjne. Obiekty handlowe Metropolitan Investment z powodzeniem funkcjonują już m.in. w Białej Podlaskiej, Wiśle i Warszawie. W ciągu niespełna dwóch lat działalności firma zrealizowała już dziewięć projektów, a w realizacji znajduje się kolejne 107 tys. mkw. GLA rozpoczętych inwestycji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.