Ecco wchodzi do Silesia Outlet

Jedna z najpopularniejszych światowych marek obuwniczych – Ecco – dołączyła do grona najemców centrum wyprzedażowego Silesia Outlet w Gliwicach. Pierwszych klientów obiekt powita już wiosną 2019 roku.

Ecco, marka obuwnicza będąca światowym liderem w produkcji innowacyjnego i niezwykle komfortowego obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci, podpisała umowę najmu lokalu o powierzchni ponad 200 mkw. w powstającym obecnie Silesia Outlet. Firma jest jedynym dużym producentem obuwia na świecie, który posiada i zarządza marką na każdym etapie procesu produkcji obuwia.

– Silesia Outlet to centrum wyprzedażowe z dużym potencjałem, dlatego chcemy, żeby pierwszy w Polsce sklep w nowym koncepcie outletowym Ecco powstał właśnie tutaj. Salon marki Ecco, który otworzymy w Silesia Outlet, w nowoczesnych i unikalnych wnętrzach umożliwi zrobienie wygodnych zakupów wysokiej jakości obuwia i akcesoriów skórzanych dla dorosłych i dzieci. Liczymy, że doskonała lokalizacja i przemyślana oferta obiektu przyczynią się do dużej popularności naszego sklepu – mówi Marek Adamczewski, Head of Real Estate.

Ecco to kolejna znana firma, która zdecydowała się otworzyć swój salon w Silesia Outlet. Ofertę obiektu będą tworzyć także sklepy marek Vistula i Wólczanka, Wittchen, Kubenz, Bruno Zinger, Lavard, Lancerto, Vestus, Lee Cooper, Wrangler, Cross Jeans, Pepe Jeans, Diverse, Bagatelle, 4F, Martes Sport, Puma, Reebok, Adidas i New Balance, Guess, Kazar, Umbro i Pierre Cardin wraz z ofertą Bugatti i Milestone, Venezia, Unisono, Trespass, Volcano, Only, Symbiosis, Molton, Gatta, Brand Collection i Apart. Sektor usługowy reprezentowany będzie m.in. przez restauracje Olimp i Mia Pizza, Lodowa Manufaktura Lovit, biuro podróży Sun-Way Travel, salon prasowy Tabak, punkt serwisujący telefony komórkowe 4Tel, salonik Lotto, perfumerię Amora oraz salon optyczny Soczekwki24 i Paris Optique.

20 tys. mkw. GLA w Silesia Outlet

W Silesia Outlet na łącznej powierzchni blisko 20 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 120 salonów znanych i cenionych marek odzieżowych oraz obuwniczych, dostępnych zawsze co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych galeriach handlowych. Obiekt wyróżnia doskonała lokalizacja w Gliwicach, tuż przy autostradzie A4 Kraków-Wrocław (węzeł Gliwice-Bojków). W bezpośredniej strefie zasięgu zamieszkuje około 6,5 mln klientów, a istniejące już w sąsiedztwie dwa obiekty retail parku, Centrum Handlowe Auchan Gliwice i Leroy Merlin, odwiedza rocznie około 4,5 mln osób.

Budowa Silesia Outlet ruszyła w grudniu 2017 roku. Centrum realizowane jest w dwóch etapach. Otwarcie fazy pierwszej o powierzchni 12 tys. mkw. GLA z 70 sklepami zaplanowano na wiosnę 2019 roku. Faza druga to ponad 50 sklepów o łącznej powierzchni 8 tys. mkw. GLA. Inwestorem projektu jest 6B47 Poland. Za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting.

6B47 Poland to firma koncentrująca się na projektach w głównych miastach i aglomeracjach Polski. Należy do grupy 6B47 Real Estate Investors AG, aktualnie rozwijającej i realizującej projekty w sektorze nieruchomości o łącznej wartości inwestycji przekraczającej miliard euro.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od ponad 15 lat świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą wyspecjalizowane usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl