Nowe wyspy handlowe sieci Prezent Marzeń

Pruszków i Lublin to nowe miasta, w których sieć oferująca prezenty w formie przeżyć otworzyła swoje najnowsze punkty sprzedaży. Prezent Marzeń realizuje zapowiedzianą ekspansję w całej Polsce.

13 grudnia br. sieć Prezent Marzeń wzbogaciła ofertę centrum handlowego Nowa Stacja w Pruszkowie. Wyspa zlokalizowana jest na parterze centrum, w pobliżu sklepów Jysk i Carrefour. Miesiąc wcześniej, 13 listopada, wyspa sieci Prezent Marzeń pojawiła się w E.Leclerc na ul. Zana w Lublinie. Marka wybrała lokalizację tuż przy kasach hipermarketu, w sąsiedztwie Biura Podróży Itaka oraz Banku Pekao SA. Również w październiku sieć otworzyła jeden punkt. 1 października marka pojawiła się w Galerii Amber w Kaliszu. Sieć wybrała lokalizację na poziomie 0 centrum w sąsiedztwie sklepów Wittchen, Apart, Tatuum, Wojas, Ecco, Pretty Girl i Empik.

Trafficowe lokalizacje

– Zawsze chcemy być na parterze. Wybieramy trafficowe lokalizację, np. przy operatorach spożywczych, bo takie dobrze się sprawdzają – mówi dla Retailnet.pl Piotr Kaptór, dyrektor ds. marketingu Prezent Marzeń. Zgodnie z przyjętą strategią, sieć regularnie powiększa się o kolejne lokalizacje w Polsce. – Zależy nam na tym, by nie wchodzić do miast przesyconych powierzchniami handlowymi – podkreśla.

Prezentmarzen.com to działający na rynku od 2009 roku serwis internetowy. Pierwszy punkt został otwarty w listopadzie 2014 roku. Dziś punkty sprzedaży sieci znajdują się już w poznańskim Starym Browarze, CH Arkadia w Warszawie oraz CH Magnolia Park we Wrocławiu oraz kilkunastu innych galeriach handlowych na terenie naszego kraju

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl