Nowe wyspy handlowe sieci Prezent Marzeń

prezent-marzen

Pruszków i Lublin to nowe miasta, w których sieć oferująca prezenty w formie przeżyć otworzyła swoje najnowsze punkty sprzedaży. Prezent Marzeń realizuje zapowiedzianą ekspansję w całej Polsce.

13 grudnia br. sieć Prezent Marzeń wzbogaciła ofertę centrum handlowego Nowa Stacja w Pruszkowie. Wyspa zlokalizowana jest na parterze centrum, w pobliżu sklepów Jysk i Carrefour. Miesiąc wcześniej, 13 listopada, wyspa sieci Prezent Marzeń pojawiła się w E.Leclerc na ul. Zana w Lublinie. Marka wybrała lokalizację tuż przy kasach hipermarketu, w sąsiedztwie Biura Podróży Itaka oraz Banku Pekao SA. Również w październiku sieć otworzyła jeden punkt. 1 października marka pojawiła się w Galerii Amber w Kaliszu. Sieć wybrała lokalizację na poziomie 0 centrum w sąsiedztwie sklepów Wittchen, Apart, Tatuum, Wojas, Ecco, Pretty Girl i Empik.

Trafficowe lokalizacje

– Zawsze chcemy być na parterze. Wybieramy trafficowe lokalizację, np. przy operatorach spożywczych, bo takie dobrze się sprawdzają – mówi dla Retailnet.pl Piotr Kaptór, dyrektor ds. marketingu Prezent Marzeń. Zgodnie z przyjętą strategią, sieć regularnie powiększa się o kolejne lokalizacje w Polsce. – Zależy nam na tym, by nie wchodzić do miast przesyconych powierzchniami handlowymi – podkreśla.

Prezentmarzen.com to działający na rynku od 2009 roku serwis internetowy. Pierwszy punkt został otwarty w listopadzie 2014 roku. Dziś punkty sprzedaży sieci znajdują się już w poznańskim Starym Browarze, CH Arkadia w Warszawie oraz CH Magnolia Park we Wrocławiu oraz kilkunastu innych galeriach handlowych na terenie naszego kraju

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn