Nowa odsłona Vision Express w Focus Mall Zielona Góra

Najnowsza aranżacja lokalu Vision Express, to przede wszystkim jasne i przestronne wnętrze oraz liczne ekspozytory, które pozwalają na oglądanie asortymentu z poziomu wzroku. Marka przeniosła i powiększyła sklep o 35 mkw., zajmując obecnie 141 mkw. w galerii Focus Mall Zielona Góra. 

W nowo otwartym salonie Vision Express klienci mogą korzystać z usług optycznych, a także komfortowo dokonywać zakupów. Salon jest zlokalizowany na poziomie 0 galerii, w pobliżu salonów Deichmann i Nike.

– Vision Express  to kolejna marka, która w ostatnim czasie zdecydowała się na powiększenie i nowy wystrój lokalu. Staramy się, aby nasi klienci, którzy cenią sobie komfort i wysoką jakość, mogli na terenie Focus Mall znaleźć duży wybór okularów, soczewek a także porad specjalistów. Dlatego cieszymy się, że dzięki zwiększeniu przestrzeni handlowej oraz nowej aranżacji, będziemy mogli zaoferować odwiedzającym jeszcze bogatszy asortyment. Jesteśmy przekonani, że zmiany te zostaną pozytywnie odebrane przez odwiedzających – komentuje Marta Radziwoń, Dyrektor CH Focus Mall Zielona Góra.

Vision Express w Focus Mall Zielona Góra

Vision Express to sieć salonów optycznych działająca w Polsce od 1994 r. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma medyczna stała się liderem w swojej branży, co potwierdza ok. 200 salonów na terenie całego kraju. Misja Vision Express to dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu, którą realizuje zapewniając kompleksowe usługi tj. profesjonalne badanie jakości wzroku, usługi optyczne i dobór właściwych okularów czy soczewek. W ofercie salonu można znaleźć najszerszy asortyment opraw okularowych znanych marek, w tym również takich, które są dystrybuowane tylko przez Vision Express.

Focus Mall Zielona Góra w portfolio NEPI Rockcastle

Focus Mall to nowoczesne centrum handlowo – usługowe w centrum Zielonej Góry, wybudowane w 2008 roku, na pofabrycznych terenach dawnej Fabryki Wełny. Obiekt dostarcza szeroką ofertę handlowo-usługową, rozmieszczoną na 29 tys. m. kw. GLA. Oprócz 110 sklepów i butików dla odwiedzających dostępne jest 9-salowe kino. Na terenie galerii mieści się Muzeum dawnego Zakładu Przemysłu Włókienniczego „Polska Wełna”, które podkreśla charakter obiektu. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl