Sieć Action zadebiutowała w Gliwicach. Otworzyła sklep w Europie Centralnej

870 mkw. – tyle zajmuje pierwszy salon marki Action w Gliwicach. Na swój debiut w tym mieście sieć wybrała Centrum Handlowe Europa Centralna. Sklep oferuje produkty codziennego użytku w dyskontowych cenach.

Action to dynamicznie rozwijający się międzynarodowy dyskont niespożywczy. Jest obecny w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. Teraz otworzył swój pierwszy salon w Gliwicach. Znajduje się w Centrum Handlowym Europa Centralna i zajmuje powierzchnię 870 mkw. – Widzimy, że nasza koncepcja została dobrze przyjęta w Polsce i nie ukrywamy, że bardzo nas to cieszy. Action to dobra jakość produktów w możliwie najniższych cenach i szeroki, ciągle zmieniający się asortyment. Nasze sklepy nigdy się nie nudzą i to właśnie doceniają klienci – twierdzi Monique Groeneveld, dyrektor generalny Action Polska. – Decydując się na Gliwice, wybraliśmy świetną lokalizację, zapewniającą wygodne zakupy i łatwy dostęp dla naszych klientów.

– Action to kolejna nowa marka w ofercie Europy Centralnej. – Przyciągamy nowe brandy, m.in. w lipcu swój pierwszy sklep w Gliwicach otworzyła u nas sieć 50 style, a w listopadzie Pepco. Natomiast te, które są z nami od dawna, decydują się na zwiększenie swojej obecności, czego przykładem jest CCC – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. – To pokazuje rosnący potencjał naszego obiektu. Pomimo rynkowej tendencji spadku klientów w centrach handlowych, nam udawało się zwiększać ich liczbę w porównaniu do analogicznego okresu w 2017 r.

Europa Centralna ma 67 tys. mkw. powierzchni najmu

Europa Centralna w Gliwicach to unikatowe połączenie parku handlowego i galerii. Cały obiekt to 67 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej oraz 2 300 miejsc parkingowych. Z obiektu chętnie korzystają mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, Opolszczyzny oraz turyści odwiedzający obiekt z racji bliskości autostrad A1 i A4. W ciągu 30 min. centrum osiągalne jest przez 1,85 mln mieszkańców, a w ciągu 1 h przez 5 mln mieszkańców. Obiektem zarządza firma Apsys.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.