North Fish rozwija sieć restauracji w Katowicach

north-fish-resto-wawa

Sieć restauracji North Fish zakończyła 2018 rok otwarciem nowego punktu w centrum handlowym Libero. To już druga lokalizacja North Fish w Katowicach i zarazem 46 w Polsce.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich, której właścicielem jest firma North Food S.A. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish składa się z 46 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1 tys. pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

W 2018 roku firma North Food podjęła decyzję o wejściu z siecią restauracji North Fish do Wielkiej Brytanii. Pierwsze restauracje będą lokalizowane w głównych centrach handlowych. Preferowane są lokale o powierzchni od 55 mkw. do około 140 mkw.

North Food Polska S.A.

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza 47 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz John Burg.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Lokale znajdują się w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Pod marką John Burg kryje się restauracja, która serwuje burgery i steki z certyfikowanej wołowiny Black Angus.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Columbus, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn