Grupa Gastromall otworzyła dwie restauracje w Zabrzu

olimp-platan-gastromall

Pod koniec grudnia została otwarta 83 restauracja sieci Olimp w Polsce. Marka należy do Gastromall Group.

Nowy punkt wystartował w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu. Lokal został zaaranżowany według najnowszej koncepcji wizualnej odzwierciedlającej aktualne trendy – wykorzystanie naturalnego drewna, zastosowanie neutralnych kolorów: zieleni, bieli i szarości. Komunikacja marketingowa została przeniesiona na ekrany zarządzane zdalnie z centrali w Krakowie.

Gastromall Group jest również właścicielem restauracji City Kebab, która tego samego dnia zadebiutowała w zabrzańskim Platanie.

Rozwój Grupy Gastromall

Sieć restauracji Olimp to najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. Ekspansja sieci prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw. Obecnie sieć obejmuje 83 punkty sprzedaży.

Grupa Gastromall to właściciel kilku marek gastronomicznych, wszystkie rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek są: Olimp, Companeros i Lovit. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Grupa Gastromall zarządza łącznie ponad setką lokali w całej Polsce.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn