Otwarto nową galerię handlową w Koronowie

Galeria Coronovia przywitała pierwszych klientów. Największy obiekt handlowy w Koronowie (woj. kujawsko-pomorskie) otwarto 13 grudnia 2018 roku.

Koronowska galeria położona jest w niedalekiej odległości od centrum miasta, na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych Koronowa, u zbiegu Alei Wolności i Szosy Kotomierskiej.

Powierzchnia najmu Galerii Coronovia wynosi 3 tys. mkw. i obejmie docelowo 8 punktów sprzedaży. Jest to największy tego typu obiekt w Koronowie. Ale jak informuje inwestor, planowana jest rozbudowa o dodatkową powierzchnię 1,5 tys. mkw. Do galerii przynależy duży, bezpłatny parking obejmujący 100 miejsc parkingowych.

Abrava oddała do użytku nową galerię handlową w Koronowie

Inwestorem projektu jest Abrava Sp. z o.o. IGP S.K.A., firma działająca w branży inwestycyjnej związanej z budową i zarządzaniem sieciami handlowymi. Podstawowym zakresem działalności spółki jest pełna obsługa inwestycji, od pomysłu do realizacji. Spółka zarządza obecnie portfelem ponad 120 własnych nieruchomości o łącznej powierzchni GLA powyżej 120 tys. mkw. Nieruchomości należące do Grupy Abrava w przeważającej większości zlokalizowane są w miejscowościach do 50 tys. mieszkańców i stanowią galerie handlowe o powierzchni do 5 tys. GLA. Głównym operatorem spożywczym w zarządzanych przez Grupę obiektach jest sieć Polomarket.

Koronowo to miasto położone w północnej Polsce, w woj. kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim. Według danych z 31 grudnia 2017 roku miasto miało 10 810 mieszkańców, a  gmina 23 733 mieszkańców.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy