Euronet uruchamia bankomaty w formule pop-up

Euronet Polska ułatwia dostęp do gotówki turystom wybierającym się na zimowy odpoczynek w popularnych ośrodkach narciarskich. Od grudnia 2018 r. operator udostępnia sezonowe bankomaty m.in. w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej oraz Krynicy Zdrój. Urządzenia będą dostępne dla użytkowników do połowy marca 2019 roku.

– Wyjazd na zimowy wypoczynek w ośrodkach narciarskich często wiąże się z koniecznością płatności na miejscu gotówką, np. za parking, wypożyczenie sprzętu czy usługi gastronomiczne. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i udostępniamy sezonowe urządzenia przy najczęściej uczęszczanych stokach. Dzięki bankomatom, nasi klienci nie muszą się martwić o gotówkę na miejscu i przemierzać kilometrów w poszukiwaniu gotówki. Nasze urządzenie będzie pomocne również, gdy dziecku podczas ferii skończy się kieszonkowe i konieczny będzie szybki przekaz bankomatowy – mówi Robert Midura, Country Manager Euronet Polska.

Tymczasowe urządzenia sezonowe od Euronet

Euronet od lat instaluje tymczasowe urządzenia sezonowe w najpopularniejszych ośrodkach wypoczynkowych w sezonie letnim ale również w sezonie zimowym. W tym roku dodatkowe bankomaty ułatwią zimowy wypoczynek turystom w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Jurgowie, Suchym, Witowie k. Zakopanego, Szklarskiej Porębie, Dusznikach-Zdrój, Krynicy-Zdrój, Świeradowie-Zdrój oraz Karpaczu. Urządzenia instalowane sezonowo nie różnią się od tych dostępnych na co dzień w całej Polsce, również zakres usług dodatkowych pozostaje niezmieniony.

8 tys. urządzeń Euronet na terenie całego kraju

Euronet jest największym w Polsce niezależnym operatorem bankomatów oraz wpłato-bankomatów. Zarządza siecią około 8 tys. urządzeń zlokalizowanych na terenie całego kraju. Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto firma Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Euronet jest również właścicielem firmy RIA Financial Services, za pośrednictwem której oferuje usługi przekazów pieniężnych.

W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie kilkudziesięcioletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji benzynowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokarze kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy