Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Kolejny najemca modowy w łódzkiej Sukcesji

Do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi dołączyła znana marka odzieżowa Pretty Girl. Nowy salon zajął lokal o powierzchni 132 mkw. i znajduje się na poziomie 0.

Pretty Girl to kolejna popularna marka, która ostatnio wzbogaciła ofertę modową CH-R Sukcesja. Niedawno wspólny lokal (o powierzchni 517 mkw.) na tym samym poziomie otworzyły marki Monnari i Femestage Eva Minge. Salon oferuje kolekcje własne obu marek oraz odzież Pabii.

Ponad 20 salonów Pretty Girl

Prett Girl to polska marka odzieżowa, która działa na rynku od ponad 10 lat. Pretty Girl kieruje ofertę do kobiet w różnym wieku, stawiając na wysoką jakość przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Firma prowadzi sprzedaż poprzez sieć 25 stacjonarnych salonów Pretty Girl na terenie całej Polski. Natomiast od kwietnia 2009 roku działa sklep internetowy marki.

Salon Pretty Girl

Sukcesja ma ok. 45 tys. mkw. powierzchni najmu

Sukcesja powstała blisko ścisłego centrum Łodzi, w sąsiedztwie Expo Łódź, Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ i  nowych osiedli mieszkaniowych. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni całkowitej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu mieszczą się pasaż handlowy ze strefą food court i część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem Helios. Klienci mają do dyspozycji dwupoziomowy parking na ponad 1 tys. miejsc.

Inwestorem jest Fabryka Biznesu, a za zarządzanie obiektem odpowiada spółka REM Sukcesja.