Rozpoczęto kolejny etap rozbudowy CH Pogoria

Rozbudowa dąbrowskiej galerii Pogoria przebiega terminowo. Generalny wykonawca, firma ESDOM Sebastian Domeracki, rozpoczął kolejny etap inwestycji. Zaawansowane są prace związane z powiększeniem lokali dwóch znanych marek obuwniczych, które na czas rearanżacji zostały zamknięte. Pozostałe sklepy, część restauracyjna, a także kino będą funkcjonowały normalnie. Obiekt po rozbudowie powiększy się o 1063 mkw.

Sklepy CCC i Deichmann przejdą metamorfozę. Wszystko po to, by w II kwartale 2019 roku, zaoferować odwiedzającym jeszcze większy asortyment w najnowszym standardzie. Tym samym, sklepy CCC oraz Deichmann zostały tymczasowo zamknięte. 

Rozbudowana Pogoria ruszy w II kwartale 2019 r.

– Pogoria to jeden z największych obiektów handlowych w Dąbrowie Górniczej. Po zakończeniu przebudowy zaoferuje mieszkańcom miasta i regionu blisko 38 tys. metrów kwadratowych powierzchni wynajmu oraz całkowicie zmodernizowane salony CCC i Deichmann. Oficjalne otwarcie galerii po przebudowie zostało zaplanowane na II kwartał 2019 roku – informuje Wojciech Godlewski, Senior Project Manager, NEPI Rockcastle.

Projekt rozbudowy zakłada modernizację północno-zachodniej części obiektu i jego powiększenie o 1063 mkw. GLA. Inwestor, firma NEPI Rockcastle zaplanował także relokację toalet przy hipermarkecie Auchan. W efekcie inwestycji Klienci będą mogli również korzystać z jeszcze bardziej funkcjonalnego parkingu. Co więcej, wspomniana przestrzeń zostanie wyposażona w stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych dostosowanych do różnego typu pojazdów.

Trwa rozbudowa Centrum Handlowego Pogoria w Dąbrowie Górniczej

Autorem projektu rozbudowy CH Pogoria jest Biuro Projektów ,,MEXEM” Sp. z o.o. i PRO-ARCH Spółka Jawna M.W. Lisiak. Generalnym wykonawcą poszczególnych etapów są firmy ESDOM Sebastian Domeracki i Adbuild Sp. z o. o. sp. k.

Dąbrowska galeria w portfolio NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 97 lokali i wysp handlowych z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na 37 tys. mkw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowychi obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket Auchan oraz  market budowlany OBI. Za zarządzanie obiektem odpowiada firma BSC Property Management Sp. z o.o. sp.k. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top