Dekada Sieradz wzmacnia segment elektroniki

Dekada Sieradz

Galeria Dekada w Sieradzu poszerza ofertę handlową z kategorii elektroniki i sprzętu RTV AGD. Już w styczniu 2019 roku w sieradzkim obiekcie otwarty zostanie salon marki Rebel Electro, który zajmie 82 mkw. GLA.

Nowo otwarty salon Rebel Electro uzupełni dotychczasową ofertę o produkty elektryczne i elektroniczne pierwszej potrzeby, narzędzia i akcesoria, ale także sprzęt komputerowy, profesjonalne systemy nagłośnienia domu i samochodu, sprzęt AGD marki Teesa, urządzenia mobilne i akcesoria marki Kruger&Matz, oraz zabawki elektroniczne.

– To, na co zwracamy szczególną uwagę wybierając lokalizację sklepów Rebel Electro, to przede wszystkim potencjał handlowy obiektu. Dekada Sieradz doskonale spełnia nasze oczekiwania, zarówno pod względem infrastruktury, jak też poprzez przyjazne nastawienie do odwiedzających. Wierzymy, że będzie to długofalowa współpraca, oparta na wzajemnym zrozumieniu, której efektem będzie liczne grono zadowolonych klientów – mówi Jarosław Krupski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Rebel Electro.

10 tys. mkw. powierzchni GLA w Dekadzie Sieradz

Na ponad 10 tys. mkw. zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta sieradzkiej Dekady znajduje się blisko 30 sklepów i punktów usługowo-gastronomicznych. Rebel Electro dołączy do takich marek jak H&M, Mohito, Sinsay, Apart, Tesco, Media Expert czy Empik. Obiekt, który funkcjonuje na sieradzkim rynku od 7 lat odwiedza rocznie ponad milion klientów.

– Nasza galeria ma stałych, wiernych klientów, dla których staramy się wciąż rozwijać i poszerzać asortyment. Tworzymy zróżnicowaną ofertę, tak aby zaspokoić potrzeby różnych grup konsumentów i komfortową ich obsługę. Nowy salon ze sprzętem elektronicznym wzmocni ten segment w naszym obiekcie i zapewni klientom nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale także tak potrzebne w każdym domu narzędzia i akcesoria jak mierniki, lutownice, sprzęt oświetleniowy czy systemy bezpieczeństwa – komentuje Jacek Przybyłek, Dyrektor Galerii Handlowej Dekada Sieradz.

Jeden z najważniejszych i największych z dotychczasowych obiektów Dekada zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sarańskiej w niedalekiej odległości od dworca PKP i PKS w Sieradzu. Dostosowany do potrzeb lokalnego rynku tenant mix obiektu tworzą znane polskie i międzynarodowe brandy, ale także sklepy marek wywodzących się z regionu. Ofertę handlową galerii uzupełniają punkty usługowe oraz gastronomiczne – Grycan i Mikada. Na klientów czeka 350 miejsc parkingowych przed budynkiem oraz na dachu, z łatwym dostępem do Galerii poprzez jeden z najdłuższych w Polsce chodników ruchomych.

11 obiektów pod szyldem Dekada

Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Ciechanowe, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Za proces komercjalizacji odpowiada BOIG Property Consulting.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn