Centrum Riviera w Gdyni ma nową dyrektor

Centrum Riviera

Anna Krakowska została nową dyrektor gdyńskiej Riviery. Zastąpiła na tym stanowisku Tomasza Hofmana. Od debiutu Centrum Riviera na trójmiejskim rynku retail minęło pięć lat.

– Riviera od początku ma szczęście do ekspertów z najwyższej półki. Na tak wysokim szczeblu menedżerskim niezbędne są unikalne predyspozycje i ogromne doświadczenie. Poprzedni szefowie tego trójmiejskiego giganta z sukcesami spełniali pokładane w nich nadzieje i jestem pewien, że tak będzie i tym razem – mówi Grzegorz Latała, członek zarządu i dyrektor ds. komercjalizacji w Mayland Real Estate, spółce zarządzającej Rivierą.

– To ogromny zaszczyt i zarazem wyzwanie kierować tak ważną placówką. Liczę na udaną współpracę z zespołem, który poznał już smak sukcesu. Wierzę, że wspólnie, wykorzystując moje wieloletnie doświadczenie w branży, przyczynimy się do dalszych sukcesów Riviery – powiedziała Anna Krakowska.

anna-krakowska-riviera-mayland
Anna Krakowska została nową dyrektor gdyńskiej Riviery

Zmiana na stanowisku dyrektora w Rivierze

Nowa dyrektor zastąpiła u steru Riviery Tomasza Hofmana, który kierował tą placówką od lipca 2018 roku. Anna Krakowska jest doświadczonym menedżerem centrów handlowych. Zarządzanie Rivierą jest dla niej kolejnym ważnym etapem w karierze. Wcześniej, od 2010 r. była związana z DTZ Polska Sp. z o.o., a później z Cushman & Wakefield. Zajmowała stanowiska dyrektorskie w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu oraz Centrum Handlowym Plaza w Krakowie. Od początku jest zawodowo związana z branżą nieruchomości. Na różnych stanowiskach zetknęła się ze wszystkimi aspektami funkcjonowania centrów handlowych. Jest absolwentką ekonomii i podyplomowych studiów z zarządzania nieruchomościami na Uniwersytecie Gdańskim.

Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. Na dwóch poziomach mieści się 250 sklepów, oferta gastronomiczna (30 restauracji i kawiarni) oraz rekreacyjna (m.in. 7 placów zabaw dla dzieci). Inwestorem i zarządcą jest firma Mayland Real Estate. Firma działa na polskim rynku od 1995r., jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku takie centra handlowe jak Serenadę w Krakowie, Rivierę w Gdyni, Jantar w Słupsku, Pogorię w Dąbrowie Górniczej­­ oraz Karolinkę w Opolu.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn