Rośnie liczba restauracji Thai Wok. Sieć zdradza plany na 2019 rok

1 grudnia 2018 r. Thai Wok otworzył 18 restaurację. Tym razem sieć oferująca tajską kuchnię wybrała lokalizację poza galerią handlową – przy ul. Inflanckiej w Warszawie. Taka decyzja nie oznacza jednak zmiany strategii rozwoju, bowiem jak ustaliła redakcja Retailnet.pl w 2019 roku restauracje Thai Wok zadebiutują w kolejnych centrach handlowych.

Najnowsza restauracja Thai Wok zlokalizowana jest w Warszawie w Gdańskim Business Center (GBC) przy ul. Inflanckiej 4b i jest drugim punktem sieci poza galerią handlową. Biurowiec położony jest niedaleko Dworca Gdańskiego i Centrum Handlowego Arkadia. Restauracja ma powierzchnię 180 mkw., wyposażona jest w 65 miejsc siedzących oraz parking przy wejściu. Na klientów czeka klimatyczne wnętrze urządzone według nowoczesnego designu. Klimatyczny wystrój i atmosfera w połączeniu z kuchnią azjatycką dają możliwość przeniesienia się do serca Tajlandii.

Thai Wok
Restauracja Thai Wok

– W 2019 roku będziemy otwierać kolejne lokalizacje, zarówno w galeriach handlowych jak i punktach wolnostojących. Jesteśmy mocno nastawieni na dalszy rozwój. Chcemy rozwinąć listę lokalizacji w Trójmieście i Warszawie, ale też rozpocząć biznes w nowych lokalizacjach w Polsce, takich jak Kraków czy Katowice – mówi dla Retailnet.pl Karolina Szczepanik Kierownik ds. Administracyjno-Operacyjnych w Thai Wok Sp. z o.o. – Prowadzimy rozmowy dotyczące sprzedaży przez Internet. Obecnie współpracujemy z UberEats, ale wkrótce podpiszemy nowe kontakty – dodaje.

Nowe spojrzenie na tajską kuchnię

Thai Wok to nowe spojrzenie na tradycyjną tajską kuchnię. Dopasowując się do gustu klientów, Thai Wok oferuje zabawę świeżych smaków z możliwością dań na zamówienie. Thai Wok to kuchnia o niezwykłym bogactwie smaków i aromatów. Sztuka kulinarna Tajlandii kształtowała się pod wyraźnym wpływem kuchni chińskiej i indyjskiej, stając się najbardziej wyrafinowaną kuchnią orientalną o smakowych, estetycznych i zdrowotnych walorach.

Thai Wok to kuchnia oparta na świeżych, oryginalnych i zdrowych produktach oraz aromatycznych, egzotycznych przyprawach. O najwyższą jakość serwowanych potraw i niepowtarzalność receptur dbają doświadczeni kucharze z Azji. Wiele oryginalnych dań jest widowiskowo przygotowywanych na oczach klientów.

Licząca 18 restauracji sieć Thai Wok swoje punkty ma m.in. w Manufakturze w Łodzi, CH Złote Tarasy w Warszawie, Galerii Północnej w Warszawie, Tarasach Zamkowych w Lublinie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.