Przybywa sklepów Komputronik

Komputronik – jedna z większych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym oraz produktami RTV i AGD – umacnia pozycję w Białymstoku i w Poznaniu. W ciągu ostatnich kilku tygodni spółka otworzyła dwa nowe salony w galeriach handlowych.

Nowo otwarty salon w Białymstoku znajduje się w Galerii Antoniuk przy ulicy Antoniukowskiej. Jest trzecim sklepem tej sieci w mieście. Salon wyróżnia się nowoczesną przestrzenią, spełniającą standardy sieci. Podobnie nowy lokal sieci w Galerii Plaza przy ulicy Drużbickiego w Poznaniu jest trzecim sklepem sieci w mieście.

– Marka, ze względu na szybki rozwój swojej oferty, która jest obecnie zbyt rozległa w stosunku do przestrzeni ekspozycyjnej dostępnej w poznańskiej Plazie, postanowiła dokonać zmian w funkcjach kluczowych salonów w Poznaniu. Powodem jest fakt, iż Komputronik cały czas dąży do maksymalnego wykorzystania potencjału w posiadanych już salonach. W związku z tym dotychczasowy Megastore Poznań Plaza został przekształcony w specjalistyczny salon. Będzie można nabyć tam wyselekcjonowany asortyment z kategorii IT oraz GSM – informują przedstawiciele sieci.

Komputronik zmienia format salonów na poznańskim rynku

Produkty wcześniej dostępne w Plazie zostaną przeniesione do Salonu Komputronik na ul. Krzysztofa Kolumba w Komornikach. Jedną z zalet tego miejsca będzie większa, niezależna powierzchnia w bezpośredniej bliskości magazynu centralnego. Dzięki temu salon będzie mógł się pochwalić najszerszym asortymentem produktów dostępnych od ręki. Ponadto, punkt zostanie przemodelowany i przystosowany do świadczenia dużej liczby usług.

Aktualnie Komputronik posiada ok. 140 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Spółka rozwija sieć sklepów stacjonarnych w trzech formatach: megastore, sklepy midi w których oferta jest rozszerzona o produkty z grup RTV i AGD, oraz format oferujący szeroko rozumianą elektronikę z akcentem na IT i GSM.

Format Megastore spółka Komputronik wprowadziła w 2013 roku. Sklepy w tym formacie miały ok 2 tys. mkw. powierzchni i działały w dwóch miastach w Warszawie w Centrum Handlowym Wola Park  i Centrum Jupiter oraz w Poznaniu w Centrum Handlowym Plaza.

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i Home. Obecnie marka posiada prawie 140 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy