Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

re-evolution: zarządzanie i wynajem centrów handlowych w technologii 3D

re-evo developer 3D to będzie zupełnie nowa jakość, jeżeli chodzi o narzędzie do wyszukiwania terenów inwestycyjnych, analizy potencjału otoczenia i wspierające najem lub sprzedaż powierzchni handlowych lub całych obiektów – zapowiada w rozmowie z redakcją retailnet.pl Jarosław Lipiński, współzałożyciel firmy re-evolution.

Pierwszą część rozmowy z Jarosławem Lipińskim można przeczytać TUTAJ.

Re-evo retail, o którym rozmawialiśmy w I części wywiadu, to narzędzie stworzone z myślą o sieciach handlowych. Kolejnym narzędziem w Waszej ofercie jest re-evo deweloper.

jaroslaw-lipinski-re-evolution
Jarosław Lipiński, współzałożyciel firmy re-evolution

Jarosław Lipiński: Zgadza się. To jedyna aplikacja automatyzująca proces wyszukiwania działek inwestycyjnych pod potrzeby deweloperów. Aplikacja jednocześnie porządkuje wewnętrzne bazy terenów inwestycyjnych, rozwiązując tym samym problem “podwójnej prowizji” dla pośredników. Wszystko działa na podobnej zasadzie jak re-evo retail. System w czasie rzeczywistym zaciąga wszystkie dostępne dane. Wybieramy konkretną dzielnicę. Możemy ograniczyć poszukiwania do działek o konkretnych wymiarach, przeznaczonych pod konkretną działalność, sprawdzić plany zagospodarowania przestrzennego, wszelkie pozwolenia, czy jak wygląda sytuacja pod względem dostępnych mediów. Innymi słowy jest to bardzo pomocne narzędzie na pierwszym etapie poszukiwań lokalizacji pod nową inwestycję. Już nie trzeba zgłaszać się do kilku urzędów z prośbą o wszystkie niezbędne informacje – tutaj mamy je pod ręką w jednym miejscu.

W ostatnich tygodniach pojawiło się Wasze najnowsze dziecko – re-evo developer 3D. Program wygląda niemal jak gra komputerowa, w której możemy chodzić po mieście, a nawet wchodzić do wnętrza budynków.

JL: To będzie zupełnie nowa jakość, jeżeli chodzi o narzędzie do wyszukiwania terenów inwestycyjnych, analizy potencjału otoczenia i wspierające najem lub sprzedaż powierzchni handlowych lub całych obiektów. Wszystko dzięki wykorzystaniu technologii 3D. Stworzyliśmy go przede wszystkim z myślą o działach najmu, marketingu i zarządcach centrów handlowych. Proszę sobie wyobrazić, że reprezentuje Pan zagraniczną markę, która chce otworzyć w Polsce swój sklep. Nie zna Pan ani miasta, ani konkretnych obiektów handlowych, ani ich otoczenia. Dzięki mapom 3D wszystko możemy zademonstrować nawet podczas prezentacji online, np. konkretny lokal do wynajęcia, sąsiedztwo, trasę dojścia klienta, przepływ klientów od najważniejszych wejść oraz generatorów ruchu. Ludzie często są wzrokowcami, takie narzędzie może w dużym stopniu usprawnić proces leasingu.

Oczywiście system, podobnie jak w poprzednio omawianych produktach, umożliwia zaimplementowanie niemal dowolnych danych znajdujących się w rękach zarządcy centrum handlowego: dotyczących czynszów, długości umów, footfallu, obrotów realizowanych przez poszczególnych najemców. Tym samym re-evo developer 3D staje się również wygodnym narzędziem do raportowania i zarządzania całym obiektem – od marektingu, po najem i zarządzanie umowami najmu. Zgodnie z misją naszej firmy – oferujemy rewolucję w handlu i ewolucję w nieruchomościach.

Rozmawiał: Łukasz Izakowski

re-evo-deweloper
re-evo deweloper