Lavard rozwija sieć sprzedaży w Warszawie

Polska sieć oferująca elegancką odzież damską i męską umacnia swoją pozycję w stolicy kraju. 12 stycznia br. otwarty został kolejny salon w Warszawie, tym razem zlokalizowany w Galerii Mokotów. W połowie roku sieć wzbogaci ofertę modową budowanej Galerii Młociny.

– Marka Lavard nie przestaje się rozwijać. 2019 rok rozpoczęliśmy od otwarcia kolejnego salonu w Warszawie. Nowo otwarty salon znajduje się w Galerii Mokotów i zajmuje 140 mkw. Na klientów czeka pełna oferta marki, czyli zarówno kolekcja męska, jak i damska – mówi dla z retailnet.pl Jolanta Jasionowska-Kasiak z JK Consulting, pełnomocnik marki Lavard.

Zgodnie z przyjętą strategią marka Lavard regularnie powiększa swoja powierzchnię handlową w kraju. – W Warszawie jesteśmy obecni w Arkadii, Galerii Północnej, Factory Annopol, Factory Ursus, a od niedawna także w Galerii Mokotów. Swoje salony mamy także w podwarszawskich Jankach i Piasecznie – mówi dla retailnet.pl Marcin Gacek,  prezes sieci Lavard. – Kolejnym krokiem w ekspansji sieci w stolicy kraju będzie otwarcie salonu w powstającej Galerii Młociny – dodaje.

W Galerii Młociny Lavard zadebiutuje w połowie 2019 roku z salonem o powierzchni ok. 200 mkw. Inwestorami obiektu są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Obiekt będzie dysponował 75 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie w budynku trwają prace instalacyjne i wykończeniowe, a pierwsi najemcy zaczęli przejmować swoje powierzchnie.

Sieć sprzedaży Lavard

Sieć sprzedaży Lavard obejmuje około 90 salonów firmowych, 16 franczyzowych oraz 200 sklepów multibrandowych. Prężnie rozwija się nie tylko w Polsce, ale także we Włoszech, Francji, Niemczech, Grecji, Czechach, na Słowacji, Litwie, Rosji oraz Ukrainie. Zgodnie ze strategią salony Lavard otwierane są w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców. Optymalna powierzchnia pod sklep duobrandowy (Lavard Men i Lavard Woman) to nawet 200 mkw., a pod monobrandowy (Lavard Men) ok. 150 mkw.

Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Starem Bystrem.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top