Rodzinna strategia Arkad Wrocławskich

Arkady Wrocławskie

Arkady Wrocławskie konsekwentnie realizują nową strategię rozwoju, która w centrum zainteresowanie stawia rodziny z dziećmi. Zlokalizowane w samym sercu Wrocławia centrum handlowe zaprezentowało właśnie linię kreatywną. Działaniom Arkad Wrocławskich w 2019 roku towarzyszyć będzie też claim: „otwarte na rodziny”.

– Strategia Arkad Wrocławskich zakłada zintegrowane i przede wszystkim spójne działania w obszarze zarządzania, komercjalizacji, marketingu i komunikacji. Nowa linia kreatywna oraz claim „otwarte na rodziny” świetnie korelują z pozycjonowaniem centrum handlowego jako miejsca z kompleksową i unikatową w skali miasta ofertą dla rodzin – mówi Agnieszka Solarz, Dyrektor Marketingu Obiektów Komercyjnych w LC Corp S.A.

Arkady stawiają na zmiany architektoniczne, dynamiczną komercjalizację i budowanie szerokiej oferty usługowo-rozrywkowej skierowanej do rodzin, ze szczególnym naciskiem na edutainment.  Należące do LC Corp S.A. centrum handlowe Arkady Wrocławskie mają być wypełnione atrakcjami. Relaksować i sprawiać, że cała rodzina dobrze się bawi.

Rodzinne zakupy w Arkadach Wrocławskich

Idea rodzinnych zakupów z przyjemnością stała się podstawą do wypracowania koncepcji komunikacji na 2019 rok. Na materiałach promocyjnych Arkad Wrocławskich pojawiły się zauważalne zmiany. Informacyjne do tej pory grafiki zastąpiła spójna pod względem kreacji linia inspirowana kolorowankami. Kolorem dominującym pozostaje charakterystyczny dla Arkad Wrocławskich pomarańczowy. Merytoryczne wypełnienie każdej kolorowanki będzie korespondowało z konkretną akcją marketingową. Dzięki połączeniu rodzinnej strategii z wyraźną, kojarzącą się z zabawą linią graficzną, Arkady Wrocławskie chcą zaistnieć w świadomości klientów jako galeria, w której „zakupy to zabawa”.

Pierwsza odsłona nowej linii  kreatywnej promująca aktualne wydarzenia w Arkadach Wrocławskich widoczna jest już na outdoorze – na nośnikach wielkoformatowych oraz citylightach zlokalizowanych w bliskim sąsiedztwie centrum handlowego. Charakterystyczne key visuale Arkad Wrocławskich pojawiają się również w reklamach w lokalnej prasie, kampanii internetowej (GDN, Facebook) oraz w komunikacji miejskiej i na nośnikach reklamowych w centrum handlowym.

Koncepcję nowej linii kreatywnej i kreacje przygotowała agencja kreatywna Madeinbrain Studio. Planowaniem i zakupem prasy, internetu, radia oraz OOH zajął się Dom Mediowy Mediapol. Komunikację PR prowadzi agencja Open Media. Za działania w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube) oraz obsługę aplikacji mobilnej odpowiada Wobuzz.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach Centrum znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii.

Arkady Wrocławskie są partnerem after party Shopping Center Forum 2019.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl