Coccodrillo otwiera sklep w Galerii Raj

Sklep Coccodrillo

Czwarty kwartał 2018 roku dla Galerii Raj był bardzo udany. Otwarto restaurację Pizza Hut Express oraz salon Big Star. Z końcem grudnia do grupy najemców dołączyła również marka Coccodrillo – polska marka odzieżowa dla niemowląt i dzieci. Nowo otwarty sklep o wielkości 65 mkw., zlokalizowano w bliskim sąsiedztwie 5.10.15 oraz SMYK.

– Marka Coccodrillo – podobnie jak Galeria Raj – stawia na ciągły rozwój. Otwieramy nowe sklepy i modernizujemy dotychczasowe punkty sprzedażowe. Otwarcie salonu Coccodrillo w Dębicy jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów. Współpraca z Galerią Raj daje nam szansę na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców, gdyż jest to miejsce przyjazne rodzinie i wyróżniające się dbałością o zróżnicowane potrzeby najmłodszych – mówi Marek Dworczak, Prezes Spółki CDRL S.A.

Analiza rynku produktów dla dzieci i prognozy rozwoju na lata 2016-2021” przewidują wzrost sprzedaży artykułów dziecięcych w tempie 4-5 proc. rocznie. Sieć Coccodrillo odnotowała w 2017 r. przychody wyższe o 13,4 proc., co potwierdza tezę o doskonałej sytuacji na rynku.

Marka Coccodrillo powstała w 2003 r. Należy do spółki CDRL S.A. zajmującej się projektowaniem, produkcją i dystrybucją ubranek Coccodrillo dla niemowląt, dzieci i młodzieży. Uzupełniającą ofertę stanowi również obuwie dziecięce oraz zabawki i akcesoria. Sieć Coccodrillo jest znana na czterech kontynentach – ma około 505 punktów handlowych, z czego 246 to sklepy w Polsce, 146 zlokalizowanych jest w państwach Unii Europejskiej a 113 poza nią.

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Bricomarché „dom i ogród”, JYSK, Smyk, Orsay, Vistula, Wólczanka, Ryłko, Yes, 5.10.15, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Media Expert, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl