Ponad 2 tys. mkw. powierzchni dla nowego najemcy modowego w Dekadzie Sieradz

Dekada Sieradz

Grupa LPP, będąca liderem polskiego sektora odzieżowego, dla swojej marki Reserved podpisała umowę najmu lokalu w sieradzkiej Dekadzie. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.  Marka zajmie ponad 2 tys. mkw. GLA.

Reserved to flagowa marka grupy LPP, która posiada ponad 450 salonów w 23 krajach Europy, Afryki i Azji, w tym w 5 krajach na Bliskim Wschodzie. Nowa lokalizacja brandu w Dekadzie Sieradz to salon o ponad 2 tys.  mkw. powierzchni, na terenie którego znajdzie się bogata modowa oferta dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

– Galeria Dekada Sieradz stawia na dynamiczny rozwój, w związku z tym zależy nam, aby w gronie najemców znalazły się marki, które cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów i pomogą nam zdobyć jeszcze wyższe wskaźniki odwiedzin. I taka właśnie jest marka Reserved – rozpoznawalna i wyczekiwana przez naszych klientów – komentuje Jacek Przybyłek, Dyrektor Galerii Handlowej Dekada Sieradz. – Zależy nam, aby wciąż rozwijać i poszerzać asortyment i wierzę, że wiodące polskie marki w sektorze odzieżowym wpłyną na satysfakcję naszych stałych klientów i przyciągną do obiektu nowych. Już niebawem będziemy mogli poinformować o kolejnych nowych salonach w naszej galerii – dodaje J. Przybyłek.

10 tys. mkw. powierzchni GLA i blisko 30 sklepów w Dekadzie Sieradz

Dekada Sieradz to jeden z najważniejszych i największych z dotychczasowych obiektów spółki Dekada SA, zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sarańskiej, w niedalekiej odległości od dworca PKP i PKS. W ubiegłym roku obchodził swoje 7 urodziny – na przestrzeni wszystkich lat obiekt odwiedziło ponad 10 mln klientów, a obroty wzrastają o kilkanaście procent rok do roku. Na ponad 10 tys. m2 zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta sieradzkiej Dekady znajduje się blisko 30 sklepów i punktów usługowo-gastronomicznych. Na klientów czeka 350 miejsc parkingowych przed budynkiem oraz na dachu, z łatwym dostępem do Galerii poprzez jeden z najdłuższych w Polsce chodników ruchomych.

Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Za proces komercjalizacji odpowiada BOIG Property Consulting.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl