Centrum Łopuszańska 22: nowa strefa rozrywki przyciąga klientów z całej Warszawy

Warszawskie Centrum Łopuszańska 22 kontynuuje strategię rozwoju, która zakłada poszerzanie oferty o nowych najemców. W 2017 roku obiekt zyskał sklep sieci Biedronka, KiK, a także pierwszy wówczas warszawski salon Media Expert. Natomiast 2018 rok przyniósł inaugurację wyjątkowej przestrzeni dla osób lubiących aktywnie spędzać czas – Centrum Aktywnej Rozrywki AIRO.

Centrum Łopuszańska 22 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, na powierzchni aż 5 tys. mkw, otworzyło Centrum Aktywnej Rozrywki AIRO, w ramach którego funkcjonuje nowoczesny, ze światowej klasy sprzętem, park trampolin Airo Active Park, kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids oraz Kawiarnia Airo Cafe.

Park rozrywki zajmuje powierzchnię 5 tys. mkw.

Nowo powstały obiekt od pierwszych dni wypełnił się ludźmi poszukującymi tego typu rozrywki. AIRO pod jednym dachem mieści w sobie olbrzymi park trampolin naszpikowany atrakcjami. Wśród nich na uwagę zasługuje twister i ścianka wspinaczkowa dla początkujących. Sala zabaw zaś to nie tylko trzypoziomowa konstrukcja z licznymi zakamarkami i przeszkodami. To kosmiczny świat, w który wchodzą dzieci. Całość została przygotowana przez artystów plastyków, który wykorzystując również farby UV stworzyli przepiękne salki urodzinowe i nadali wyjątkowy charakter obiektowi. Dzieci mają do dyspozycji mini tor gokartowy, zjeżdżalnie – w tym pontonową i strefę interaktywną jak i kosmiczny uniwersytet przygotowany pod zajęcia warsztatowe . Obie strefy spina przestronna antresola z której jak z lotu ptaka widać cały obiekt. Jest to nie tylko komfortowa kawiarnia, w której można napić się wyśmienitej kawy czy zjeść posiłek po intensywnej zabawie ale także komfort i poczucie bezpieczeństwa dla rodziców, którzy mają przez cały czas swoje dzieci na widoku.

Centrum Aktywnej Rozrywki AIRO

Centrum Aktywnej Rozrywki AIRO przyciąga nie tylko okolicznych mieszkańców dzielnicy Włochy. Przyjeżdżają tu ludzie z całej Warszawy jak i okolicznych miejscowości. Śmiało można powiedzieć, że Airo stało się nową rozrywkową wizytówką stolicy.

Centrum Łopuszańska 22 dysponuje parkingiem na 1 tys. miejsc

Centrum Łopuszańska 22 znajduje się w Warszawie między Al. Jerozolimskimi a Al. Krakowską. Obiekt został otwarty 8 czerwca 2017 roku i oferuje 20 tys. mkw. powierzchni najmu oraz bezpłatny parking na ponad 1 tys. miejsc. W centrum handlowym działają sklepy wielu znanych marek m.in.: Wólczanka, Mosquito, Paris Optique, Lavard, Bialcon, Ochnik, Pako Lorente, Anataka, Recman, Kubenz, Henri Lloyd, Femestage Ewa Minge, Vanila, M-But, Columbia, Esotiq, Alles, Change Lingerie, Pawis, MM & Gold, Attraction Paris i wiele innych. W galerii funkcjonują również m.in. drogerie Natura i Ziaja, Inglot, aleperfumeria, usługi typowe dla centrów handlowych takie jak poczta czy pralnia. Całość uzupełnia Biedronka, KiK,  Media Expert. W strefie restauracyjno-kawiarnianej znajdują się Burger Bistro, Domowe Smaki, Koh Azja (kuchnia tajska), Carte d`Or, Grycan. Właścicielem i zarządcą Centrum Łopuszańska 22 jest firma Devin Investments.

Centrum Aktywnej Rozrywki AIRO
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl