Way To Beauty rozwija sieć

Salon Way To Beauty

Przybywa salonów marki Way To Beauty. Polska sieć specjalistycznych sklepów kosmetycznych w styczniu otworzyła swój pierwszy salon w Poznaniu. Aktualnie sieć tworzą 34 sklepy zlokalizowane na terenie całego kraju.

– Sprzedażą kosmetyków i ich dystrybucją zajmujemy się od wielu lat. W tym czasie sklep zmienił swoje oblicze już dwa razy. Szata graficzna jak i sposób wyszukiwania asortymentu ulegają ciągłej ewolucji, jednak podejście do klienta pozostaje niezmienne. Zależy nam na świadczeniu usług najwyższej jakości zarówno w naszych sklepach stacjonarnych jak i sklepie internetowym – informują przedstawiciele sieci.

Nowo otwarty salon w poznańskim centrum handlowym Avenida ma 28 mkw. powierzchni handlowej. Klienci znajdą w nim m.in. szeroki wachlarz kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz farby używane przez profesjonalnych fryzjerów. Ponadto w swoim asortymencie marka posiada również lakiery hybrydowe, kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz akcesoria kosmetyczne popularnych firm. Średnia powierzchnia sklepów Way To Beauty wynosi 30-40 mkw.

Way To Beauty przy aranżacji swoich sklepów stawia na spójność, dlatego wystrój nowego salonu w poznańskim salonie pozostaje wierny konceptowi marki. Podążając za najnowszymi trendami, firma stawia w nim na nowoczesność i minimalizm. Rekomendowane przez markę produkty są z kolei eksponowane na podświetlanych półkach.

– Nie ustajemy w pracach nad usprawnieniem działania sklepu i sprawieniem, aby był możliwie przyjazny dla użytkowników. Wkrótce planujemy wprowadzić nowe udogodnienia – zapowiadają właściciele sieci.

Marka Way To Beauty powstała w 2012 roku. Od tego czasu otworzyła 34 salony w Polsce. Sklepy sieci działają m.in. w takich centrach handlowych jak: Galeria Jurajska w Częstochowie, Galeria Kazimierz w Krakowie, Galeria Sfera w Bielsku Białej, Silesia City Center w Katowicach, CH Galaxy w Szczecinie czy Galeria Echo w Kielcach. Firma prowadzi również sklep internetowy  www.waybeauty.pl.  Właścicielem marki jest spółka GK Hair Polska Sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl