X-kom inwestuje w rozwój sieci sklepów

Salon x-kom

Polska sieć sklepów komputerowych oferująca elektronikę użytkową dołączyła do grona najemców centrum handlowego w Poznaniu. Nowy salon x-kom zajął powierzchnię 210 mkw. i jest jedynym sklepem tej sieci w Poznaniu.

Nowo otwarty salon x-kom to fundamentalna zmiana podejścia do prezentowania sprzętów. Wszystko po to, aby niezależnie od potrzeb, klienci znaleźli interesujące ich urządzenia w jednym miejscu. Stąd podział przestrzeni sklepowej na sektor dla graczy czy strefę z wyposażeniem do pracy. Sklep w poznańskim centrum Avenida powstał w myśl odmienionej identyfikacji wizualnej marki. W nowym salonie, jak informują przedstawiciele sieci, przestał dominować kolor czarny – stając się wyłącznie dodatkiem eleganckiego designu. Zabieg ten daje poczucie większej przestrzeni i sprawia, że zakupy odbywają się w komfortowej atmosferze.

– Wierzymy, że nasi klienci docenią nową lokalizację i będą częściej odwiedzać nasz salon – mówi Kamil Szwarbuła, Specjalista ds. PR marki x-kom.

Sieć x-kom oferuje m.in. notebooki, ultrabooki, smartfony, tablety i desktopy najpopularniejszych producentów. Marka w swoim asortymencie posiada również komputery stacjonarne, podzespoły, konsole do gier i aparaty fotograficzne.

Pierwszy stacjonarny salon x-kom został otwarty w 2002 roku. Obecnie marka posiada 26 stacjonarnych sklepów w największych polskich miastach.

24 nowoczesne salony x-kom

x-kom to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Historia firmy sięga 2002 roku. W ciągu kilkunastu lat, z niewielkiego sklepu, x-kom stał się siecią o ogólnopolskim zasięgu i jednym z liderów branży komputerowej. Na początku ofertę tworzyły wyłącznie komputery stacjonarne i podzespoły. Aktualnie tworzy ją szeroka gama produktów takich jak: notebooki, ultrabooki, smartfony, tablety, desktopy, telewizory, oprogramowanie, konsole do gier, aparaty fotograficzne i akcesoria.

Marka x-kom to nie tylko e-sklep, ale również 24 nowoczesne salony stacjonarne w całej Polsce. Od lat konsekwentnie rozwija swoją działalność, odnosząc sukcesy na wymagającym rynku branży elektronicznej. Wysoką jakość obsługi gwarantują profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby klientów pracownicy. Ponad 1000 osób skupionych w 18 działach tworzy jeden z największych sklepów z elektroniką użytkową.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl