Agata otwiera nowy salon w Opolu. Zapowiada kolejne

W najbliższy piątek zostanie otwarty nowy salon sieci Agata przy ulicy Ozimskiej 72C w Opolu. Dynamiczny rozwój firmy spowodował decyzję o przeniesieniu dotychczasowego sklepu z Centrum Handlowego Karolinka do dwukondygnacyjnego obiektu wolnostojącego w atrakcyjnej lokalizacji. W 2019 roku wiodący polski dystrybutor mebli i akcesoriów do aranżacji wnętrz planuje realizację kolejnych inwestycji.

Budowa salonu w Opolu rozpoczęła się pod koniec lutego ubiegłego roku i trwała niecały rok. Nowy salon sieci Agata ma niemal 10 tys. mkw. powierzchni użytkowej, na której znajduje się ponad sto boksów inspiracyjnych, prezentujących kolekcje mebli i dodatków do dekoracji wnętrz w różnych stylach. Szeroki asortyment produktów dostępnych w salonach Agata sprawia, że każdy może znaleźć tam coś dla siebie.

– Dzięki współpracy z wiodącymi producentami mebli i akcesoriów do aranżacji wnętrz zarówno z Polski, jak również z zagranicy, możemy zapewniać naszym Klientom szeroki wybór asortymentu. Aby inspirować i pokazywać całe spektrum możliwości, jakie daje urządzanie domu czy mieszkania, niezbędna jest odpowiednia przestrzeń. Dlatego podjęliśmy decyzję
o przeniesieniu salonu w Opolu do dwukondygnacyjnego budynku wolnostojącego. Jestem przekonany, że jest to korzystne rozwiązanie dla mieszkańców Opola i okolic – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Inwestycje Agata Meble

W ubiegłym roku Agata S.A. wprowadziła na rynek dwa nowe salony – w Lubinie i Gorzowie Wielkopolskim, kompleksowo zmodernizowała także dotychczasowe punkty sprzedaży
w Rybniku i we Wrocławiu. Jak zapowiadają przedstawiciele marki, inwestycja przy ulicy Ozimskiej w Opolu jest pierwszym, ale nie ostatnim przedsięwzięciem firmy w 2019 roku.

Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 26 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni
i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.