Sinsay wchodzi do Parków Handlowych Multibox w Głogowie i Płońsku

W Głogowie oraz w Płońsku trwa budowa Multiboxów – jednej z największych sieci parków handlowych w Polsce. Ich otwarcie planowane jest na jesień 2019 roku. Firma Mallson odpowiedzialna za koncepcję komercyjną oraz komercjalizację pozyskała kolejnego sieciowego najemcę – markę Sinsay należącą do grupy LPP.

W Multibox Głogów powstanie salon o powierzchni 1,2 tys. mkw. – największy w całym regionie, a w Multibox Płońsk – na powierzchni ok. 850 mkw. otworzy się jedyny w regionie sklep tej marki.

Nowe parki handlowe Multibox

Multibox w Głogowie będzie jedynym w centrum miasta nowoczesnym obiektem handlowym. Projekt powstaje przy działającym od maja 2018r. markecie Kaufland, z którym połączony będzie wspólnym, wygodnym parkingiem na 400 miejsc. W najbliższym otoczeniu znajdują się osiedla mieszkaniowe, a bezpośrednio obok Starostwo Powiatowe oraz Przychodnia. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 15 najemców, z kompleksową ofertą handlową, nowoczesną salą fitness oraz interaktywnym placem zabaw dla dzieci.
Multibox w Płońsku zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, blisko centrum, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych. W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajduje się market sieci Kaufland oraz restauracja McDonald’s. Kompleks o powierzchni najmu ponad 5 tys. mkw. zaoferuje dziesięć lokali, z kompleksową ofertą handlową dopasowaną do potrzeb mieszkańców. Dla zmotoryzowanych klientów udostępnionych zostanie 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. W budowie znajdują się parki handlowe w Warszawie Wilanowie oraz wspomniane powyżej w Głogowie i Płońsku. W ciągu najbliższych 3 lat sieć Multibox liczyć będzie w sumie ok. 20 obiektów.

O Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700 tys. mkw, a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji  i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl