Nowe przychodnie enel-med w Warszawie i Krakowie

Enel-med

W styczniu sieć placówek medycznych enel-med powiększy się o dwa nowe oddziały – w Warszawie i Krakowie. 7 stycznia pierwszych pacjentów przyjął w stolicy oddział enel-med Homepark Targówek, a od 28 stycznia będzie można korzystać z usług oddziału enel-med Wadowicka na krakowskim Podgórzu.

Nowy warszawski oddział enel-med powstał na terenie kompleksu handlowego Homepark Targówek przy ulicy Malborskiej 47. Placówka o powierzchni 1 tys. mkw. usytuowana jest od strony Trasy Toruńskiej, tuż przy wyjeździe w kierunku Marek. Od 7 stycznia pierwsi pacjenci mogą w niej wykonać rezonans magnetyczny. Pracownia rezonansu magnetycznego w oddziale enel-med Homepark Targówek jest pierwszą w Polsce komercyjną placówką medyczną wyposażoną w sprzęt marki Philips Ingenia 1,5T z systemem In-Bore oraz Ambient Experience.

Od 1 lutego w oddziale dostępne będą kolejne specjalizacje, w tym gabinet zabiegowy i punkt pobrań. Do dyspozycji pacjentów będzie 15 gabinetów lekarskich. Przed budynkiem na  pacjentów czekają bezpłatne miejsca parkingowe.

Sieć enel-med rośnie

Otwarcie krakowskiego oddziału enel-med planowane jest na 28 stycznia. Nowy krakowski oddział powstał na terenie kompleksu biurowego Wadowicka 3, u zbiegu ulic Wadowickiej i Rydlówka (okolice ronda Matecznego). Swoją ofertę kieruje do pracowników okolicznych firm oraz mieszkańców Podgórza i sąsiednich dzielnic. W Oddziale Wadowicka na powierzchni 600 mkw. do dyspozycji pacjentów są: gabinet zabiegowy i punkt pobrań oraz 9 gabinetów lekarskich. W zakres nowego oddziału wchodzi także wysokospecjalistyczna Klinika Stomatologii, w której do dyspozycji pacjentów będą 3 gabinety. Oprócz stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych dostępna będzie również endodoncja, stomatologia estetyczna i chirurgia stomatologiczna. Obok przychodni dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe.

Enel-med istnieje od 1993 roku. Od 2011 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferuje pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju, w skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Do tej pory w ramach Grupy Enel-Med powstało ponad 40 placówek.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl