Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Focus Mall Piotrków Trybunalski rozbudowuje tenant-mix

Galeria Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim dynamicznie rozwija sektor usług. Portfolio najemców centrum wzmocnił pierwszy w mieście sklep KiK, a także biuro podróży TUI. Łączny metraż nowo otwartych lokali to blisko 680 mkw. Obiekt należy do NEPI Rockcastle.

Marka KiK otworzyła w galerii Focus Mall swój pierwszy salon w Piotrkowie Trybunalskim. Sieć podpisała umowę najmu na 650 mkw. Odwiedzający popularny dyskont tekstylny, znajdą w nim odzież i produkty dla domu w atrakcyjnych cenach. Sklep mieści się na poziomie I galerii, naprzeciwko salonu Coccodrillo. Grono najemców uzupełniło także biuro podróży TUI, które jako jedyne w mieście będzie oferowało usługi turystyczne do godz. 21.00, także w soboty i niedziele handlowe. Lokal o powierzchni 26 mkw. usytuowany jest na poziomie I, w sąsiedztwie strefy gastronomicznej i salonu obuwniczego CCC.

– Dla klientów Focus Mall coraz ważniejsza staje się szeroka oferta usługowa, dzięki której podczas jednej wizyty w centrum można załatwić wiele różnych spraw – od zakupów odzieżowych dla całej rodziny, po wybór wakacyjnego wyjazdu. Obecność sieci KiK i TUI, to dla Focus Mall ważne wydarzenie i kolejny etap rozwoju. Cieszymy się, że dobrze znane i wyczekiwane przez piotrkowian marki otworzyły swoje jedyne salony w mieście właśnie w Focus Mall. Zależy nam by budować funkcjonalną i zróżnicowaną strefę usług, która odpowie na wszystkie potrzeby odwiedzających – komentuje Ewa Sadzińska, Dyrektor Focus Mall Piotrków Trybunalski, Apsys Polska.

Rekalma Apsys
r e k l a m a
TUI w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest właścicielem ponad 3,4 tys. sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

Grupa TUI poprzez spółki własne i zależne zajmuje pozycję lidera w branży turystycznej na większości rynków europejskich. Koncern posiada również własne marki linii lotniczych, statków wycieczkowych, hoteli, jak i agencji turystyki przyjazdowej.

Focus Mall Piotrków Trybunalski ma 35 tys. mkw. GLA

Focus Mall to galeria handlowo-rozrywkowa usytuowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009 roku. Na powierzchni 35 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. komplet marek z grupy LPP SA, market elektroniczny Media Markt, Centrum edukacji i zabawy Klockownia, siłownia StepOne Fitness, 5-cio salowe kino Helios, a także hipermarket Carrefour. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A