Pierwsze otwarcie drogerii Hebe w 2019 roku i pierwsze w Siedlcach

Otwarcie Hebe w Siedlcach

24 stycznia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w pasażu Hop Stop przy ul. Partyzantów 16b w Siedlcach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście. Łącznie sieć liczy 201 sklepów.

Należąca do Grupy Jeronimo Martins sieć Hebe w ubiegłym roku odnotowała wzrost sprzedaży. Z podanych danych wynika, że w 2018 roku sprzedaż w drogeriach tej sieci wyniosła 207 mln euro (wzrost o 24,7 proc.). Tylko w czwartym kwartale przygody Hebe wyniosły 64 mln euro (wzrost rdr o 25,5 proc.). W czwartym kwartale sieć wzrosła o 51 nowych drogerii.

2019 rok sieć rozpoczęła od ekspansji w Siedlcach. To tutaj otwarty został 201 sklep sieci będący jednocześnie pierwszym sklepem pod szyldem Hebe w Siedlcach.

Spójna wizualizacja i komfort zakupów

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl