Focus Mall Piotrków Trybunalski rozbudowuje tenant-mix

Galeria Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim dynamicznie rozwija sektor usług. Portfolio najemców centrum wzmocnił pierwszy w mieście sklep KiK, a także biuro podróży TUI. Łączny metraż nowo otwartych lokali to blisko 680 mkw. Obiekt należy do NEPI Rockcastle.

Marka KiK otworzyła w galerii Focus Mall swój pierwszy salon w Piotrkowie Trybunalskim. Sieć podpisała umowę najmu na 650 mkw. Odwiedzający popularny dyskont tekstylny, znajdą w nim odzież i produkty dla domu w atrakcyjnych cenach. Sklep mieści się na poziomie I galerii, naprzeciwko salonu Coccodrillo. Grono najemców uzupełniło także biuro podróży TUI, które jako jedyne w mieście będzie oferowało usługi turystyczne do godz. 21.00, także w soboty i niedziele handlowe. Lokal o powierzchni 26 mkw. usytuowany jest na poziomie I, w sąsiedztwie strefy gastronomicznej i salonu obuwniczego CCC.

– Dla klientów Focus Mall coraz ważniejsza staje się szeroka oferta usługowa, dzięki której podczas jednej wizyty w centrum można załatwić wiele różnych spraw – od zakupów odzieżowych dla całej rodziny, po wybór wakacyjnego wyjazdu. Obecność sieci KiK i TUI, to dla Focus Mall ważne wydarzenie i kolejny etap rozwoju. Cieszymy się, że dobrze znane i wyczekiwane przez piotrkowian marki otworzyły swoje jedyne salony w mieście właśnie w Focus Mall. Zależy nam by budować funkcjonalną i zróżnicowaną strefę usług, która odpowie na wszystkie potrzeby odwiedzających – komentuje Ewa Sadzińska, Dyrektor Focus Mall Piotrków Trybunalski, Apsys Polska.

TUI w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest właścicielem ponad 3,4 tys. sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

Grupa TUI poprzez spółki własne i zależne zajmuje pozycję lidera w branży turystycznej na większości rynków europejskich. Koncern posiada również własne marki linii lotniczych, statków wycieczkowych, hoteli, jak i agencji turystyki przyjazdowej.

Focus Mall Piotrków Trybunalski ma 35 tys. mkw. GLA

Focus Mall to galeria handlowo-rozrywkowa usytuowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009 roku. Na powierzchni 35 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. komplet marek z grupy LPP SA, market elektroniczny Media Markt, Centrum edukacji i zabawy Klockownia, siłownia StepOne Fitness, 5-cio salowe kino Helios, a także hipermarket Carrefour. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl