Coraz więcej zmian w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie

Należące do LC Corp centrum handlowe Arkady Wrocławskie konsekwentnie wprowadza nowe funkcjonalności i buduje unikalną na wrocławskim rynku kompleksową ofertę rodzinną.

Pięć stref zabaw dla dzieci z ponad milionem klocków, dziecięcy fryzjer, odpowiednio przystosowana oferta gastronomiczna, edukacja poprzez rozrywkę w postaci warsztatów i teatrzyków, to tylko część propozycji, które wkrótce dostępne będą dla dzieci i ich rodzin.

Poszerzaniu oferty towarzyszą zmiany architektoniczne, których elementem jest również likwidacja akwarium, stanowiącego do tej pory miejsce które mogli także odwiedzać klienci centrum. Akwarium było domem dla dwóch rekinów i kilkudziesięciu okazów mniejszych ryb i charakterystycznym miejscem wyróżniającym Arkady Wrocławskie.

– Likwidacja akwarium zbiegła się z dużymi zmianami, jakie przechodzą obecnie Arkady Wrocławskie, obejmującymi m.in. modernizację i reorganizację wnętrz. W ostatnim czasie odświeżyliśmy też kreacje promujące centrum handlowe i konsekwentnie staramy się budować unikatową w skali miasta ofertę usługowo-handlowo-rozrywkową – wyjaśnia Agnieszka Solarz, Dyrektor Marketingu Obiektów Komercyjnych w LC Corp S.A.

Sprawny proces rekomercjalizacji Arkad Wrocławskich

– Arkady Wrocławskie zaliczyły bardzo udaną końcówkę 2018 roku, między innymi za sprawą skutecznej rekomercjalizacji. Poszerzyliśmy mapę handlową centrum o nowe miejsca, wiele umów zostało przedłużonych, prowadzimy zintegrowane działania w obszarze zarządzania, marketingu i komunikacji. Obecny rok będzie niewątpliwie ciekawy – podkreśla Dariusz Rudziński, Dyrektor Zarządzający Obiektami Komercyjnymi LC Corp S.A.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach Centrum znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl