Diverse kolejną marką odzieżową, która zagości w Galerii Chełm

Kolejna silna marka – Diverse – dołącza do oferty Galerii Chełm, wspólnego projektu Acteeum i Equilis. Otwierając swój salon o pow. 228 mkw. ta uznana marka odzieżowa wzbogaca kompleksową ofertę pierwszego w Chełmie centrum handlowego. Otwarcie Galerii Chełm zaplanowano na pierwszy kwartał 2020.

Galeria Chełm, będąca wspólnym przedsięwzięciem Acteeum i Equilis, w której ostatnie już wolne lokale znajdują swoich najemców wzbogaciła ofertę o salon Diverse – jednej z czołowych marek odzieżowych w Polsce. Finalizując umowę najmu lokalu o powierzchni 228 mkw., Diverse przypieczętował otwarcie swego najnowszego salonu w Chełmie. Obecność Diverse w Galerii Chełm umożliwi klientom skorzystanie z bogatej oferty modowej w przystępnych cenach i dokonania wygodnych zakupów w nowoczesnym i przyjaznym otoczeniu.

– Zgodnie z przyjętą strategią marki, Diverse otwiera swoje sklepy w nowopowstających centrach handlowych. W Chełmie mamy dwa działające sklepy, jednak ze względu na format i lokalizację powstającego obiektu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu do Galerii Chełm. Jesteśmy przekonani, że zróżnicowany tenant mix centrum przyciągnie klientów, którzy w naszym salonie znajdą ofertę, która spełni ich modowe oczekiwania – wyjaśnia Alicja Dąbek, Leasing Manager Diverse.

Ponad 300 lokalizacji Diverse

Diverse jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Powstała w 1993 roku i od tego czasu sukcesywnie spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Zespół profesjonalistów Diverse tworzy mocny fundament firmy, na który składa się wiele kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Dzięki profesjonalnej pracy projektantów, fasony i kolorystyka kolekcji współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym.

Diverse jest obecny w ponad 300 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Sklepy marki Diverse funkcjonują w oparciu o najwyższe standardy sprzedaży, gwarantujące efektywne działanie oraz nadające placówce niepowtarzalny charakter. Diverse sukcesywnie rozwija swoją ofertę o nowe rynki.

Galeria Chełm zaoferuje 55 lokali

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, Smyk, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, home&you, Swiss, Ziaja czy Księgarnie Świat Książki. Na rok przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 75 proc. Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku.

Equilis i  Acteeum

Equilis to firma deweloperska założona w 2006 roku przez Carla Mestdagh’a z założeniem prowadzenia działalności na belgijskim rynku nieruchomości. Obecnie realizuje i wspiera ambitne projekty handlowe, mieszkaniowe, biurowe i rewitalizacyjne, domy seniora, akademiki, a także miejsca rozrywki, przestrzenie kulturalne i publiczne. Equilis zrealizował do tej pory inwestycje komercyjne o łącznej powierzchni 250 tys. mkw. oraz 757 lokali mieszkalnych, a w budowie lub przygotowaniu posiada kolejne 230 tys. mkw. powierzchni na wynajem i 2 832 mieszkań.

Działalność Equilis w Europie jest zdywersyfikowana pod względem sektorowym i geograficznym, obejmując wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego. Aktualnie firma posiada oddziały w Belgii, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu, Holandii, Portugalii i Polsce. W 2019 roku planuje również debiut na kolejnych rynkach.

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.