Kodano Optyk otwiera nowe salony

Sieć salonów Kodano Optyk powiększyła się o kolejny lokal, tym razem we Wrocławiu. Docelowo sieć salonów ma obejmować całą Polskę.

Nowy, 9. salon pod marką Kodano Optyk zlokalizowany jest we wrocławskim Kauflandzie przy ulicy Sieradzkiej 7. W grudniu 2018 roku marka zadebiutowała w Opolu, również wybierając lokalizację przy Kauflandzie. – Współpraca z siecią Kaufland to kolejny krok to rozwoju sieci naszych salonów optycznych – mówił Prezes Kodano Optyk, Mateusz Matula. – Cieszymy się z tego powodu, bo lokalizacje sieci Kaufland są bardzo korzystne z punktu widzenia klienta. Nasza misja jest bardzo prosta i klarowna: chcemy pomagać Polakom poprawić komfort widzenia. Dlatego wierzę, że usługi, które oferuje Kodano Optyk będą stanowiły wartość dodaną dla klientów, którzy odwiedzają supermarkety Kaufland – dodał.

Celem cała Polska

Oferta Kodano Optyk dostępna jest także w salonach zlokalizowanych w Krakowie (dwie lokalizacje), Gdańsku, Poznaniu, Sosnowcu, Toruniu i Łodzi.  Jak zapowiadają właściciele sieci, liczba punktów stacjonarnych będzie regularnie rosła. Docelowo sieć salonów Kodano Optyk ma obejmować całą Polskę.

Kodano Optyk jest spółką należącą do grupy Szkla.com S.A., która jest operatorem największego w Polsce internetowego sklepu z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Szkla.com obsługuje miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy klientów i poza sklepem w Polsce posiada również oddziały w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, Rumunii i na Litwie, a swoim zasięgiem obejmuje całą Europę.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl