Kolejny sklep pod marką Intermarché

Intermarche

Należąca do Grupy Muszkieterów sieć Intermarché powiększyła się o nową lokalizację. Sieć przejęła funkcjonujący dotychczas sklep pod logiem E.Leclerc. Oficjalne otwarcie odbyło się 31 stycznia w Tarnowie. Sieć sprzedaży Intermarché obejmuje już 219 punktów.

Nowy sklep Intermarché zlokalizowany jest w Tarnowie, przy ulicy Koszyckiej 4. Na powierzchni 1050 mkw. klienci będą mieli możliwość skorzystania z bogatej oferty produktów pochodzących m.in. od lokalnych dostawców. Należą do nich wyroby piekarniczo-cukiernicze oraz garmażeryjne, nabiał, warzywa, owoce, a także wędliny. To już trzeci sklep należący do Pawła Stańca, który zmienił szyld na Intermarché.

Grupa Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów to obecna od ponad 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2017 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 7,1 mld złotych. Obroty Grupy po trzecim kwartale 2018 roku wyniosły blisko 5,5 miliarda złotych i były o prawie 6 proc. wyższe w porównaniu z analogicznym okresem w roku ubiegłym.

W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie ok. 13,3 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl