Leroy Merlin zainwestuje w nowy obiekt w Rzeszowie

Leroy Merlin

W drugiej połowie 2019 roku, przy alei Wincentego Witosa 19 w Rzeszowie, zostanie otwarty nowy sklep sieci. Na terenie powstającego sklepu widać już pierwsze postępy prac budowlanych.

Nowy sklep Leroy Merlin będzie największym sklepem budowlano-dekoracyjnym w Rzeszowie. Na powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych dla mieszkańców Rzeszowa i okolic dostępnych będzie aż 36 tys. produktów od ręki, a także usługi, jak projektowanie, transport czy montaż. Nowy zespół sklepu będzie liczył 130 pracowników, którzy będą doradzać i pomagać w realizacji rozwiązań dla domu i ogrodu.

– Rzeszów, stolica innowacji, to dynamicznie rozwijające się miasto, gdzie prowadzone są liczne inwestycje. Jestem pewny, że w największym sklepie budowlano-dekoracyjnym w Rzeszowie każdy majsterkowicz, pasjonat wnętrz i fachowiec znajdzie wszystko dla domu i ogrodu. Nasza najlepsza oferta na rynku produktów i usług będzie stanowić wyróżnik sklepu, a nasi pracownicy będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, aby projekty klientów były sprawnie realizowane i spełniały ich oczekiwania – komentuje Piotr Dużyk, Dyrektor Sklepu.

10 tys. mkw. powierzchni dla nowego Leroy Merlin w Rzeszowie

Klienci nowego obiektu będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza produktów, zgodnie z podziałem na 5 światów – Dekoracja, Ogród, Konstrukcja, Projekty i Technika. Do dyspozycji klientów będzie dostępny parking podziemny z 170 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 270 miejscami. Sklep dodatkowo jest dobrze skomunikowany, umożliwiając do niego dotarcie również środkami transportu publicznego.

Obecnie w Polsce działają 62 sklepy Leroy Merlin w blisko 40 miastach. Powierzchnie sklepów Leroy Merlin mają od kilku do 14 tys. mkw. powierzchni (największy sklep w Olsztynie). Firma współpracuje z 600 polskimi producentami. Są wśród nich zarówno znane, wiodące polskie marki jak i niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa dostarczające unikalne, wysokiej jakości produkty. Co roku polskie sklepy Leroy Merlin odwiedza ok. 60 mln klientów, a więc można założyć, że w każdym polskim domu znajduje się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl