Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

10 tys. mkw. dla salonu Agata

Od 25 stycznia br. mieszkańcy Opola i okolic mogą robić zakupy w nowo powstałym salonie Agata, który zastąpił dotychczasowy sklep zlokalizowany w Centrum Handlowym Karolinka. W weekend otwarcia salon odwiedziło ponad 17 tysięcy osób. Salon zlokalizowany jest przy ulicy Ozimskiej 72C.

– Cieszymy się, że otwarcie nowego salonu Agata, tym razem w Opolu spotkało się z tak dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, co potwierdza, że przeniesienie salonu do wolnostojącego obiektu w nowej lokalizacji było bardzo dobrą inwestycją. Każdego dnia staramy się odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje, a my dołożymy starań, aby nieustannie wzbogacać ofertę produktów dostępnych w sklepach naszej sieci – mówi Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Salon Agata w Opolu ma niemal 10 tys. mkw. powierzchni użytkowej, na której znajduje się ponad sto boksów inspiracyjnych, prezentujących kolekcje mebli i dodatków do dekoracji wnętrz w różnych stylach. Klienci znajdą produkty nie tylko polskich marek, ale również zagranicznych. Salon Agata, wraz z sąsiadującym sklepem sieci Tesco dysponuje liczbą ok. 700 miejsc parkingowych.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Nowy salon Agata oferuje szeroki wybór mebli do salonu, sypialni, jadalni, pokoju dziecięcego oraz kuchni, a także wiele dodatków dekoracyjnych i akcesoriów niezbędnych w każdym domu. Wybrać można m.in. lampy, dywany, tekstylia, elementy wyposażenia kuchni, jadalni i łazienki.  Jak komentują przedstawiciele firmy, przeniesienie sklepu do nowej lokalizacji było podyktowane chęcią rozwoju powierzchni sprzedaży w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów.

Salon Agata w Opolu

Sieć 26 punktów

Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 26 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.