Ruszył sklep internetowy marki Jack & Jones

4 lutego br. duńska marka odzieżowa Jack & Jones uruchomiła sklep internetowy w Polsce, udostępniając swoje kolekcje odzieżowe, włącznie z konceptem denim destination wszystkim polskim klientom w całym kraju.

Jack & Jones oferuje pełen zakres odzieży, akcesoriów oraz obuwia dla mężczyzn. Obecnie, Jack & Jones jest jednym z wiodących producentów odzieży męskiej w Europie i teraz rozszerza swoją działalność otwierając sklep internetowy obok już istniejących sklepów detalicznych w Polsce.

Jack & Jones otwiera sklepy w centrach handlowych

Spółka posiada ponad tysiąc sklepów w 38 krajach. Marka jest również sprzedawana przez partnerów na całym świecie. W Polsce działa sześć sklepów marki: w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Centrum Riviera w Gdynii, Centrum Wroclavia we Wrocławiu, CH Arkadia w Warszawie, Starym Browarze w Poznaniu i Galerii Jurajskiej w Częstochowie.

Przypomnijmy, pod koniec grudniu 2018 rok marka otworzyła swój pierwszy salon w stolicy. Sklep o powierzchni 210 mkw. znajduje się w centrum handlowym Arkadii.

Duńska marka działa od 1990 roku 

Historia marki Jack&Jones zaczęła się w 1990 roku, kiedy to firma Bestseller wysłała młodą, ale pełną werwy osobę na targi mody do Oslo. Osoba ta pojechała ze skromną kolekcją pieczołowicie dobranych ubrań dla młodych mężczyzn. Odbiór kolekcji przerósł najśmielsze oczekiwania i stworzenie nowej marki mody męskiej stało się faktem. W następnych latach Jack & Jones dała się poznać jako jedna z najsilniejszych marek mody dżinsowej na rynku i otworzyła kilkaset sklepów.

Odzież dżinsowa to cały czas podstawa biznesu Jack & Jones. Produkty marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania i świetnym designem. Jack & Jones to dziś marka parasolowa dla pięciu unikatowych marek: Jack & Jones Vintage Clothing, Premium by Jack & Jones, Originals by Jack & Jones, Core by Jack & Jones oraz Jack & Jones Tech. Produkty tych marek są projektowane przez niezależne zespoły designerów, a każdy z nich ma swoje własne pomysły na nowe wyroby sprzedawane przez Jack & Jones. Marki te oferują pełen zakres odzieży, akcesoriów i obuwia dla każdego mężczyzny, na każdą okazję.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl