Centrum Handlowe Bielawy tworzy kompletną ofertę elektroniki

Centrum Handlowe Bielawy

Więcej oferty elektronicznej, więcej ciekawych marek. Centrum Handlowe Bielawy poszerza ofertę w segmencie elektroniki.

Centrum Handlowe Bielawy w Toruniu rozwija ofertę dostępnej u siebie elektroniki. Z początkiem roku do grona najemców obiektu dołączyła popularna polska sieć sklepów ze sprzętem RTV i AGD – Rebel Electro. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 101 mkw. Jest to już 5 otwarcie w Bielawach w ciągu ostatniego roku oraz pierwsze z zaplanowanych na 2019.

W sklepie znaleźć można m.in. nowoczesny sprzęt komputerowy, RTV (m.in. telewizory i home audio), AGD (m.in. ekspresy do kawy, odkurzacze i żelazka) oraz sprzęt samochodowy, w tym GPS-y i systemy audio. Ofertę Rebel Electro wypełniają także urządzenia mobilne, w tym m.in. smartfony i tablety Kruger&Matz oraz produkty elektroniczne i elektryczne pierwszej potrzeby np. baterie i żarówki. Nie brakuje w sklepie także zabawek, m.in. dronów.

– Nowy najemca dopełnia i rozszerza ofertę elektroniki dostępną w naszym centrum handlowym. Tworzy także nowe, atrakcyjne miejsce zakupowe w obiekcie, interesujące ze względu na swoją ofertę zarówno dla rodzin poszukujących wyposażenia domu, jak i dla osób, które po prostu pasjonują są technologiami i gadżetami  – mówi Marcin Żelazny, dyrektor CH Bielawy w Toruniu.

I faktycznie, w Bielawach znaleźć można już aż 14 sklepów z różnymi urządzeniami elektronicznymi i sprzętem AGD i RTV. W obiekcie działa m.in. mający 1760 mkw. RTV Euro AGD – największy sklep z tego segmentu w obiekcie.

W urządzenia mobile oraz akcesoria klienci mogą zaopatrywać się natomiast m.in. w salonach T-Mobile, Play, Virgin/Teleakces.com, Plus, Orange czy Teletorium. W centrum działa także wyspa handlowa Sferis z ofertą m.in. tonerów do drukarek, myszek i nośników danych oraz Cyfrowy Polsat. Nowoczesne aparaty fotograficzne można znaleźć natomiast w salonie Nikon/AB Foto.

– Staramy się rozwijać ten segment naszej oferty w taki sposób, aby nasi klienci zyskiwali dostęp nie tylko do możliwie najszerszego asortymentu, ale także do możliwie kompletnej oferty popularnych i pożądanych dziś na rynku marek. Jednocześnie rozwój tego segmentu nastawiony jest także na poszerzanie puli usług związanych z elektroniką i telefonią komórkową, stąd też np. duży udział w segmencie operatorów – mówi Marcin Żelazny.

Ponad 24 tys. m kw. GLA

Centrum Handlowe Bielawy zlokalizowane jest we wschodniej części Torunia w pobliżu DK 15 i 80 oraz autostrady A1, niecałe 15 minut od Starego Miasta. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 24 tys. mkw. GLA i liczy sobie 69 sklepów, restauracji i punktów usługowych.

Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, Carry, Rossmann,  Pepco i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji 1250 miejsc postojowych.

Blisko 60 proc. klientów odwiedzających obiekt to dziś rodziny z dziećmi. Co roku zakupy robi tutaj ponad 4 miliony klientów. Centrum handlowe należy do portfolio Newbridge. Firma przejęła obiekt w styczniu 2018 roku. Zarządcą jest Apsys Polska Sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl