Zabrzańskie centrum handlowe Platan ma nowego dyrektora

Agnieszka Nizio dołączyła do zespołu Centrum Handlowego Platan, obejmując stanowisko Dyrektora. Zabrzańską galerią kieruje od 1 lutego 2019 roku.

Kolejne zmiany w zabrzańskim Centrum Handlowym Platan, od czasu zakończenia rozbudowy i modernizacji na jesieni 2018 roku. Od 1 lutego funkcję Dyrektora Centrum objęła Agnieszka Nizio.

Agnieszka Nizio z branżą nieruchomości związana jest od 19 lat. W dotychczasowej pracy zawodowej koncentrowała się głównie na zarządzaniu centrów handlowych, jak również obiektów biurowych.  W 2007 roku, z ramienia Apsys Management, objęła stanowisko Dyrektora Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach, które pełniła do stycznia 2019 roku. Wcześniej pracowała w firmie Sodexho Polska, gdzie odpowiadała za zarządzanie i utrzymanie obiektów biurowych.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, gdzie ukończyła studia podyplomowe z zarzadzania nieruchomościami i uzyskała tytuł licencjonowanego zarządcy.

– Platan udostępnia jedną z największych ofert handlowo-usługowych w regionie. To ogromny zaszczyt i zarazem wyzwanie kierować galerią, która jest ważnym miejscem zakupów i rozrywki nie tylko dla mieszkańców Zabrza. Jestem przekonana, że dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wsparciu zespołu przyczynimy się do kolejnych sukcesów Platana – komentuje Agnieszka Nizio, Dyrektor, CH Platan, Apsys Polska.

Obiekt w portfolio NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 roku. Corocznie notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie zakończonej w IV kw. 2018 r. rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 120 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Klienci mają do dyspozycji trzykondygnacyjny parking w nowej, dobudowanej część galerii. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl