Zabrzańskie centrum handlowe Platan ma nowego dyrektora

Agnieszka Nizio dołączyła do zespołu Centrum Handlowego Platan, obejmując stanowisko Dyrektora. Zabrzańską galerią kieruje od 1 lutego 2019 roku.

Kolejne zmiany w zabrzańskim Centrum Handlowym Platan, od czasu zakończenia rozbudowy i modernizacji na jesieni 2018 roku. Od 1 lutego funkcję Dyrektora Centrum objęła Agnieszka Nizio.

Agnieszka Nizio z branżą nieruchomości związana jest od 19 lat. W dotychczasowej pracy zawodowej koncentrowała się głównie na zarządzaniu centrów handlowych, jak również obiektów biurowych.  W 2007 roku, z ramienia Apsys Management, objęła stanowisko Dyrektora Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach, które pełniła do stycznia 2019 roku. Wcześniej pracowała w firmie Sodexho Polska, gdzie odpowiadała za zarządzanie i utrzymanie obiektów biurowych.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, gdzie ukończyła studia podyplomowe z zarzadzania nieruchomościami i uzyskała tytuł licencjonowanego zarządcy.

– Platan udostępnia jedną z największych ofert handlowo-usługowych w regionie. To ogromny zaszczyt i zarazem wyzwanie kierować galerią, która jest ważnym miejscem zakupów i rozrywki nie tylko dla mieszkańców Zabrza. Jestem przekonana, że dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wsparciu zespołu przyczynimy się do kolejnych sukcesów Platana – komentuje Agnieszka Nizio, Dyrektor, CH Platan, Apsys Polska.

Obiekt w portfolio NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 roku. Corocznie notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie zakończonej w IV kw. 2018 r. rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 120 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Klienci mają do dyspozycji trzykondygnacyjny parking w nowej, dobudowanej część galerii. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn