Restauracja Olimp i Deli Pizza wzmacniają ofertę gastronomiczną Galerii Chełm

Galeria Chełm – będąca wspólnym przedsięwzięciem Acteeum Group i Equlis Polska – ostatecznie kompletuje grono swoich najemców. Kompleksową ofertę tego pierwszego w Chełmie centrum handlowego wzbogacą dołączające właśnie dwie nowe marki gastronomiczne – Restauracja Olimp i Deli Pizza. Obie restauracje otworzą swe podwoje dla klientów wraz z otwarciem Galerii Chełm, zaplanowanym na pierwszy kwartał 2020.

Acteeum Group realizujące projekt Galerii Chełm wspólnie z Equilis Polska, sfinalizowało umowę najmu 2 lokali o łącznej powierzchni 208 mkw. z właścicielem marek restauracyjnych Olimp i Deli Pizza. Galeria Chełm uzupełni tym samym ofertę gastronomiczną o szeroki wachlarz popularnych dań serwowanych przez Restaurację Olimp oraz o menu inspirowane kuchnią włoską, dostępne w bistro Deli Pizza. Nowo otwierane lokale zajmą powierzchnie odpowiednio – 133 mkw. Restauracja Olimp oraz 75 mkw. Deli Pizza. Obydwa będą gotowe na przyjęcie klientów w momencie otwarcia Galerii Chełm, planowanego na pierwszy kwartał 2020 roku.

– Niezmiernie się cieszymy, że dwie nasze wiodące marki znalazły się wśród najemców Galerii Chełm. To dwa dojrzałe brandy, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów w całej Polsce. Chełm jest dla nas kolejnym ważnym punktem na mapie ekspansji. Decyzja o obecności w tym mieście była dla nas naturalna, lokalizacja spełnia wszystkie wymagania jakie stawiamy swoim destynacjom – mówi Piotr Niemiec, właściciel Gastromall Group, twórca obu marek.

Restauracje Olimp i Deli Pizza

Restauracje Olimp to  największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining. Oferuje najpopularniejsze dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. Przepisy bazują na najlepszych sezonowych i lokalnych produktach. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych szefów kuchni, a bogate menu, zmienne w ciągu dnia, pozwala na samodzielne skomponowanie pełnowartościowego posiłku. Codziennie dostępne są także opcje wegetariańskie i wegańskie opracowane we współpracy z kampanią społeczną RoślinnieJemy. Wszystkie napoje – domowe kompoty, lemoniady, koktajle oraz warzywne i owocowe smoothies są przygotowywane na miejscu. W Restauracjach Olimp to Gość decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu, a płaci ujednoliconą cenę za 100 g jedzenia. Dzięki temu kontroluje wysokość rachunku, a na posiłek czeka tylko chwilę.

Sieć Restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju i stale się rozwija. Dzięki Karcie Klienta, każdy może uzyskać atrakcyjne rabaty na posiłki. Restauracje Olimp oferują również zniżki dla studentów.

Deli Pizza powstało z myślą o tych, którzy kochają pizzę. W Deli Pizza każdą pizzę klienci komponują sami. Zamówienie trwa chwilę a pizza z ulubionymi dodatkami jest gotowa w 3 minuty. Wystarczy dodać świeżą bazylię lub rukolę, kroplę oliwy i odebrać gotowe danie.

Galeria Chełm

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, Smyk, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, home&you, Divers, Pepco, Swiss, Ziaja czy Księgarnie Świat Książki. Na rok przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 75 proc.

Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.