W opolskiej Karolince otwarto salon eobuwie.pl

Opolska galeria Karolinka powiększyła ofertę handlową. Tym razem do grona najemców największego centrum handlowego na Opolszczyźnie dołączył salon eobuwie.pl. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.

Sklep internetowy eobuwie.pl dołączył do grona najemców centrum handlowego Karolinka. Marka otworzyła tam salon, 7 lutego 2019 roku. Sieć oferuje rewolucję w dobieraniu obuwia – klienci mogą za darmo wykonać skan stóp 3D, dzięki któremu system dopasuje modele butów według indywidualnych potrzeb. Nowo otwarty sklep w Karolince proponuje ten sam asortyment, który jest dostępny w serwisie online, czyli ponad 50 tys. produktów od prawie 500 marek, a wśród nich buty, torebki oraz akcesoria, które odwiedzający mogą przeglądać oraz zamawiać za pomocą wyświetlaczy multimedialnych o wysokiej rozdzielczości. Po wyborze odpowiedniego modelu sprzedawca dostarczy go do przymierzenia. Takie rozwiązanie pozwala sprawnie wyszukać produkt zgodny z aktualnymi potrzebami czy preferencjami klienta.

Pierwszy sklep eobuwie.pl w województwie opolskim

Lokal eobuwie.pl w opolskiej galerii, zajmuje powierzchnię blisko 470 mkw. i znajduje się w sąsiedztwie sklepu Medicine. Salon w Karolince jest pierwszym w regionie, o tak nowoczesnej formule, z dostępną opcją dostawy produktów w kilka godzin.

Salon eobuwie.pl w Karolince jest pierwszym sklepem sieci w województwie opolskim. Cieszymy się, że portfolio naszej galerii wzbogaciła jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce. Dzięki temu, oferujemy klientom jeszcze większy asortyment obuwia i galanterii. Jestem przekonana, że sklep eobuwie.pl wzbudzi duże zainteresowanie odwiedzających – komentuje Paulina Kurdziel – Świeczka, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Sklep eobuwie.pl specjalizuje się w sprzedaży obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego i sportowego oraz akcesoriów. W ofercie sklepu znajduje się ponad 450 różnych marek, m.in.: Gino Rossi, Geox, New Balance, Adidas, Eva Minge, Tamaris. Dostępne są także marki premium, takie jak Guess, Tommy Hilfiger, Boss, Furla, Liu Jo czy Armani Jeans.

Karolinka w portfolio NEPI Rockcastle

Na Centrum Handlowe Karolinka w Opolu składa się 117 lokali o łącznej powierzchni 70 000 mkw., zapewniających zróżnicowaną ofertę handlową i usługową. Obiekt składa się z dwóch budynków – galerii oraz parku handlowego tworzących dwie różne i bogate strefy zakupowe. To największy kompleks handlowy w regionie opolskim. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma BSC Property Management sp. z o. o. sp.k.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl