Nowe otwarcia w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie

Handlowo-usługowa mapa Arkad Wrocławskich ponownie poszerzyła się o kilka nowych miejsc. Tenant-mix należącego do LC Corp S.A. wrocławskiego centrum handlowego wzbogacił się o dwa lokale usługowe i dwie wyspy z produktami spożywczymi.

Na przedłużenie umów najmu w Arkadach zdecydowali się również kolejni najemcy.

LC Corp S.A., właściciel Arkad Wrocławskich i Sky Tower, jest partnerem After Party podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum.

– Obserwujemy rosnące zainteresowanie powierzchnią handlową Arkad Wrocławskich. Związane jest to z dynamicznymi zmianami, jakie w ostatnim czasie przechodzi nasze centrum handlowe. Konsekwentnie budujemy unikatową w skali miasta ofertę handlowo-usługowo-rozrywkową dla rodzin, modernizujemy wnętrza i wprowadzamy liczne udogodnienia dla klientów – mówi Małgorzata Michalska, Manager ds. Komercjalizacji, LC Corp S.A.

Rośnie zainteresowanie powierzchnią handlową Arkad Wrocławskich

Proces rekomercjalizacji Arkad Wrocławskich nabiera tempa. W styczniu tego roku wrocławskie centrum handlowe cieszyło się z udanego ostatniego kwartału 2018 roku i finalizacji czternastu umów najmu. Teraz do portfela najemców centrum handlowego dołączyły kolejne firmy. Portfolio Arkad Wrocławskich uzupełniły dwa lokale usługowe: Kwiaciarnia Orchidea, która zajmie 32 mkw. powierzchni i Teletorium z powierzchnią 76 mkw., a także wyspa Gorąca Pączkarnia i stoisko z lizakami Słodka Kraina. Na kolejne lata z wrocławskim centrum handlowym zdecydowali się związać: Vision Express, Pepco oraz Ski Team.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na trzech poziomach Centrum znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl