W.Kruk debiutuje w Zabrzu

Salon W.Kruk

Do grona najemców rozbudowanej galerii Platan w Zabrzu dołączyła polska sieć jubilerska, W. Kruk. Jest to debiut marki w Zabrzu.

Od jesieni ubiegłego roku, odwiedzający Centrum Handlowe Platan, mogą kompleksowo dokonywać zakupów w nowej części galerii. W dniu 6 lutego 2019 roku, do portfolio najemców obecnych w dobudowanej części obiektu dołączyła najstarsza, polska firma jubilerska, W. Kruk. Nowo otwarty lokal, o powierzchni ponad 60 mkw. znajduje się na parterze obiektu, naprzeciwko salonu House.

Nowe otwarcia w centrum bardzo nas cieszą. Jesteśmy zadowoleni, że marka W. Kruk zdecydowała się otworzyć pierwszy punkt sprzedaży w mieście właśnie w Platanie. Mamy nadzieję, że zdobędzie stałych klientów. Oferta nowo otwartego salonu doskonale wzbogaca asortyment proponowany przez obecne w naszej galerii marki jubilerskie – komentuje Katarzyna Jabłońska-Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Debiut marki W.Kruk w Zabrzu

Marka W. Kruk istnieje na polskim rynku od 1840 roku, proponując swoim klientom asortyment biżuterii damskiej i męskiej, obrączek i pierścionków zaręczynowych, jak również zegarków. Sieć jest m.in. oficjalnym przedstawicielem marki Rolex w Polsce. Należy do VRG S.A. właściciela także takich marek jak Lantier, Vesari, Wólczanka, Lambert oraz Deni Cler (za pośrednictwem spółek zależnych). Obecnie sieć sprzedaży liczy ponad 300 sklepów marki Vistula, W.Kruk, Wólczanka i Deni Cler Milano. Łączna powierzchnia sprzedaży detalicznej Vistula Group na koniec września 2018 roku wyniosła 34,6 tys. mkw. i była wyższa o 8,2 proc. od powierzchni sprzedaży detalicznej we wrześniu 2017 roku.

Centrum Handlowe Platan w Zabrzu działa od października 2003 roku. Corocznie notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie zakończonej w IV kwartale 2018 r. rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 120 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Klienci mają do dyspozycji trzykondygnacyjny parking w nowej, dobudowanej część galerii. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl