Carrefour otwiera nowy format sklepu w kieleckiej galerii handlowej

Carrefour w Galerii Korona Kielce

Sieć Carrefour w lutym br. uruchomiła nowy supermarket w galerii handlowej w Kielcach. W ofercie sklepu znajduje się ponad 15 tysięcy artykułów. Sklep prowadzony jest w modelu franczyzowym.

Nowy supermarket Carrefour to pierwszy w Kielcach sklep sieci w tym formacie. Sklep ma 1350 mkw. powierzchni handlowej.

Mieszkańcy Kielc uzyskali dostęp do bogatej oferty pierwszego w mieście supermarketu sieci – mówi Wojciech Sypień, dyrektor regionalny supermarketów w Carrefour Polska odpowiedzialny za rozwój i operacje supermarketów franczyzowych.

W ofercie sklepu prowadzonego w modelu franczyzowym znajduje się bogaty wybór świeżych warzyw i owoców, wędlin oraz serów, a także mięsa. Dla wygody klientów oddane zostały także różnorodne koncepty handlowe, dzięki którym klienci szybko odnajdą potrzebne produkty. Na szczególną uwagę zasługuje koncept Zdrowa Półka, którego rozwój stanowi istotny element realizowanej przez Carrefour Polska strategii transformacji żywieniowej. Jej celem jest zapewnienie klientom łatwego dostępu do żywności wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. Klienci mogą także liczyć na bogaty wybór produktów lokalnych, pochodzących od regionalnych producentów, a także artykułów z różnych regionów Polski.

Blisko 900 sklepów w sieci Carrefour Polska

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 tys. sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2017 roku sprzedaż w wysokości 88,24 miliarda euro. Grupa liczy ponad 380 tys. pracowników.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl