Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Centrum Handlowe MAX w Hrubieszowie zasila portfolio Grupy Saller

Grupa Saller z Wrocławia poszerzyła swoje portfolio o położone u zbiegu ulic Kolejowej i Dworcowej Centrum Handlowe MAX w Hrubieszowie. Obiekt o powierzchni ponad 10,5 tys. mkw. jest jedynym centrum handlowym w mieście i oferuje mieszkańcom szeroki wachlarz możliwości zakupów.

Wśród ponad 30 najemców centrum klienci znajdą między innymi: supermarket Carrefour, Abra Meble i Kuchnie, Jysk, CCC, Rossmann, Martes Sport, KiK, Pepco, TXM, Szachownicę oraz RTV Euro AGD. Zróżnicowaną ofertę dopełniają liczne punkty usługowe w postaci m. in.: saloniku prasowego, kantoru, paczkomatu i bankomatu oraz parking z ponad 500 bezpłatnymi miejscami.

Możliwość rozbudowy istniejącego obiektu jest brana pod uwagę. – Poprzez bogaty i zróżnicowany mix najemców chcemy zaoferować naszym klientom jeszcze lepsze możliwości dokonania zakupów – mówi Josef  Saller, Prezes Grupy Saller. 

Centrum Handlowe MAX w Hrubieszowie
Centrum Handlowe MAX w Hrubieszowie

Saller powiększa portfolio obiektów w Polsce

W ubiegłym roku w Polsce Grupa Saller kupiła łącznie kilkanaście obiektów. Zrealizowała również własne projekty – otwarto parki w Oławie i Brzegu, a pod koniec roku zostały otwarte parki w Dzierżoniowie oraz Legnicy. Zakończenie rozbudowy parku handlowego w Żorach planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2019. Jak podkreśla zarząd firmy, tak szybki rozwój jest możliwy dzięki krótkiemu procesowi decyzyjnemu.

Grupa Saller jest operatorem ponad 1,5 mln mkw. GLA, na co składa się  ponad 400 obiektów. Firma została założona przez Josefa Sallera w Bawarii w 1981 roku. Obecnie główna siedziba firmy Saller znajduje się w Weimarze–Legefeld. W trakcie prawie 40 lat obecności w sektorze nieruchomości komercyjnych grupa, oprócz Niemiec, rozwinęła swoją działalność również na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Grupa Saller jest wystawcą wiosennej edycji Shopping Center Forym 2019 Exhibition & Awards.