Lublin Plaza poszerza swoją ofertę

Wrotkarnia w Lublin Plaza

Klienci centrum Lublin Plaza mogą przenieść się do lat 80-tych i spróbować swoich sił w jeździe na wrotkach. Nowo otwarte wrotkowisko znajduje się na drugim piętrze, naprzeciwko kina Cinema City.

W centrum handlowym Lublin Plaza otworzyła się wrotkarnia. Markę Skate Town, która firmuje event, lublinianie znają już z toru na Krochmalnej. Wrotkarnia w Plazie otwarta jest od poniedziałku do piątku od godziny 14:00 do 19:00, w soboty w godz. 11:00 – 19:00 oraz w niedziele od 13:00 do 19:00 (również te niehandlowe). Dodatkowo w sobotę 23 lutego, zaplanowane są pokazy profesjonalistów jazdy na wrotkach, z których relację będzie można obejrzeć na kontach społecznościowych galerii – Facebook’u i Instagramie. Wejście do wrotkarni w Plazie jest bezpłatne, a każda sesja trwa 20 minut. Na miejscu organizator zapewnia wrotki, kask i ochraniacze.

Wyjście na wrotki to dobry pomysł na spędzenie popołudnia, zarówno dla grupy przyjaciół jak i całych rodzin. To także doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu, kiedy pogoda za oknem nie dopisuje. Lublin Plaza zachęca do odwiedzin dogodną lokalizacją w centrum miasta oraz godziną bezpłatnego parkingu dla klientów galerii.

Oferta Lublin Plaza

W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych oraz 8-salowe kino Cinema City. W marcu 2019 r. otwarty zostanie klub CityFit. W Lublin Plaza obecne są marki premium m.in.: Simple, Deni Cler, Tous, Pandora, a także szereg popularnych sklepów sieciowych: TK Maxx, H&M, Reserved i Mohito. Centrum dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl