Jysk uruchamia nowy kanał

– W Jysk naprawdę dużo się dzieje i zależy nam, by zaprezentować to jak najszerszemu gronu odbiorców – mówi Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor komunikacji i PR. – Niezwykle ważne jest dla nas, by nasza opowieść o Jysk była interesująca i przyciągająca. Dlatego podjęliśmy decyzję o starcie firmowego vloga – dodaje.

Ciekawostki z życia firmy, fakty, liczby, akcje społeczne, inicjatywy pracowników – a to wszystko w dynamicznej formie filmów. Jysk niejednokrotnie potwierdził, że jest firmą otwartą na nowe rozwiązania w wielu obszarach. Uruchamiając vloga, stawia w komunikacji na świeżą, ciekawą formę narracji.

Narratorem najnowszego vloga jest Piotr Padalak, dyrektor generalny Jysk Polska od 20 lat. Opowiada o początkach firmy w Polsce i rozwoju. Zdradza, dlaczego Duńczycy zdecydowali, że siedziba główna Jysk Polska będzie w Gdańsku oraz przedstawia wieloletnich pracowników firmy.

– Tematów do kolejnych odcinków z pewnością nam nie zabraknie – mówi Aleksandra Chalimoniuk. – Naszym zdaniem, te wydarzenia, akcje, inicjatywy lepiej pokazać – niż na przykład o nich pisać. To bardziej efektywna komunikacja, a mam też nadzieję, że także wciągająca – dodaje.

Vlog Jysk Praca jest dostępny na kanale Jysk Polska na You Tube.

Ponad 220 sklepów w Polsce

Jysk jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Jej założycielem jest Lars Larsen, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Arhus. Do Grupy Jysk należą Jysk Noric, Jysk Franchise and DÄNISCHES BETTENLAGER

Gupa Jysk obejmuje obecnie 2,7 tys. sklepów. Roczny obrót w roku finansowym 2017/2018 wyniósł 3,57 miliardów euro. Sieć zatrudnia ok. 23 tys. pracowników w 51 krajach na całym świecie. Chociaż Jysk jest dziś firmą globalną, firma zarządzana jest w oparciu o skandynawskie korzenie. Odzwierciedla to kulturę firmy i sposób, w jaki prowadzi działalność.

W Polsce Jysk istnieje od 2000 roku. Siedziba Jysk Polska znajduje się w Gdańsku. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. W Polsce jest ponad 220 sklepów. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce Jysk zatrudnia ponad 2,2 tys. osób.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl