CityFit realizuje zapowiedziany plan

– Dążymy do umocnienia pozycji CityFit w kluczowych dla nas miastach. Starannie analizujemy dostępne lokalizacje, wybierając te, które uważamy za najbardziej atrakcyjne – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit. Najnowszy klub zajmie powierzchnię 1,6 tys. mkw. Będzie to szósta lokalizacja CityFit w Warszawie.

W noc z 1  na 2 marca polska sieć klubów CityFit powiększy się o nową lokalizację w Warszawie, tym razem na Sadybie. Na siłowni o powierzchni 1,6 tys. mkw. klubowicze będą mogli korzystać ze sprzętu klasy premium (m.in. TechnoGym, Matrix), grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień takich jak wejście na skan mapy palca, fontanny z wodą filtrowaną czy autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących. Wnętrze podzielone zostanie na ergonomiczne strefy treningowe, wśród których znajdzie się strefa relaksu, w której będzie można odpocząć po treningu i zjeść posiłek. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a z oferty klubów mogą korzystać również posiadacze pakietów sportowych OK System.

– W cenie karnetu oferujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, w CityFit nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić, na przykład, gdy wyjeżdżamy na wakacje – mówi Karolina Bałaban, Communication Manager CityFit.

Ekspansja w Warszawie

Klub na Sadybie jest 6. klubem sieci CityFit w Warszawie. W stolicy klubowicze mogą skorzystać z lokalizacji CityFit Rondo ONZ (ul. Twarda 18), CityFit Targówek (ul. Głębocka 13), CityFit Rondo Wiatraczna (ul. Grochowska 207) oraz CityFit Wola (ul. Młynarskiej 8/12) oraz CH Atrium Reduta (al. Jerozolimskie 148). Ekspansja trwa również w innych miastach. Obecnie CityFit posiada 20 klubów zlokalizowanych w całej Polsce.

CityFit Sp. z o.o. rozwija polską sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl