Galeria Chełm wzbogaca ofertę o czterech nowych najemców

Kompleksowa oferta Galerii Chełm, wspólnego przedsięwzięcia Acteeum i Equlis, wzbogaciła się o kolejne 4 marki. Do grona najemców pierwszego w Chełmie centrum handlowego dołączą Esotiq, Play, Kantor Promes oraz pralnia ekologiczna. Nowi najemcy rozszerzą ofertę zakupową oraz możliwość realizacji codziennych potrzeb klientów w nowoczesnym i przyjaznym otoczeniu.

Do grona najemców Galerii Chełm dołączyło właśnie czterech nowych najemców, wzbogacających ofertę zakupową i usługową dla klientów tego pierwszego w Chełmie centrum handlowego. Oferta Galerii Chełm wzbogaci się o następujące marki:

Esotiq, oferujący w salonie o powierzchni 60 mkw. szeroki asortyment cenionej mody bieliźniarskiej, dla pełnych energii i seksapilu nowoczesnych kobiet.

Play, otwierający salon o powierzchni 30 mkw., w którym klienci skorzystają  z kompleksowej oferty telefonii komórkowej, przesyłania wiadomości, danych i wideo a także telewizji Play NOW.

Kantor Promes, który w lokalu o powierzchni prawie 20 mkw. z wykorzystaniem nowoczesnych technologii płatniczych oraz informacyjnych zaoferuje szeroką gamę usług finansowych, w tym obsługę 21 walut w atrakcyjnych cenach, transfery online oraz doradztwo transakcyjne.

Nowoczesna Pralnia, oferująca na powierzchni 47 mkw. kompleksowe, zgodne z ekologicznymi standardami usługi pralnicze i czyszczące.

Wszystkie 4 marki udostępnią klientom swoje lokale wraz z otwarciem Galerii Chełm, które inwestorzy projektu – Acteeum Group i Equilis Polska – zaplanowali na pierwszy kwartał 2020 roku.

55 lokali handlowych

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, Smyk, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, home&you, Divers, Pepco, Swiss, Ziaja, restauracje Olimp i Deli Pizza, czy Księgarnie Świat Książki. Na rok przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 75 proc.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.