Kolejna marka wybiera Dekadę Nysa

Nowo powstająca galeria Dekada Nysa będąca największym centrum handlowym w mieście kompletuje swoich najemców. Do ich grona dołączy marka Kubenz, wzbogacając tym samym sektor mody męskiej w obiekcie.

Budowana obecnie w Nysie Dekada będzie nowoczesną galerią handlową z bogatą ofertą modową, usługową i rozrywkową. Urozmaicony będzie szczególnie sektor odzieżowy, do którego w ostatnim czasie dołączyła firma Kubenz – polska marka z wieloletnią tradycją. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni ok. 100 mkw., w którym zaoferuje szeroką gamę produktów tj. garnitury, marynarki, spodnie, kurtki, płaszcze, koszule i akcesoria.  Produkty marki skierowane są do nowoczesnych mężczyzn w każdym wieku, którzy lubią zarówno klasyczne stylizacje, jak i nieformalne rozwiązania.

– Chcemy, by Dekada w Nysie była pierwszą destynacją zakupową dla mieszkańców Nysy i okolic, którzy na zakupy w sieciowych sklepach musieli dotychczas jeździć do Opola czy Wrocławia. To pierwszy obiekt tego typu w mieście, dlatego dokładamy starań, by przyszłym klientom stworzyć miejsce skupiające oferty popularnych marek, konkurencyjne z galeriami, w których robili dotąd zakupy. Segment fashion jest dla nas kluczowy. Marka Kubenz wzmocni dział mody męskiej i uatrakcyjni ofertę galerii – mówi Wojciech Nowakowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Komercjalizacji w spółce Dekada SA.

Oferta handlowa Dekady Nysa

Oprócz marki Kubenz, strefę modową w nyskiej Dekadzie stworzą jedne z najpopularniejszych w naszym kraju brandów, m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, Diverse, House, Vistula i Wólczanka, Big Star, 4F, 50 Style, Quiosque i wiele innych. W galerii powstanie łącznie ok. 80 sklepów, a także liczne restauracje, kawiarnie. Wyróżnikiem obiektu będzie również rozbudowana strefa rozrywki, a w niej multipleks kinowy.

Galerię Dekada w Nysie cechować będzie doskonała lokalizacja w samym sercu Nysy – nieopodal Rynku i dworców: autobusowego i kolejowego. Tuż obok inwestycji przebiega ul. Bema, która jest drogą krajową i główną arterią komunikacyjną miasta. Będzie to największy obiekt w sieci Dekada, liczący 19 000 mkw. GLA. Parking dysponować będzie 400 miejscami samochodowymi.

Inwestorem i deweloperem galerii jest Dekada SA. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting. Otwarcie Dekady Nysa zaplanowano na drugą połowę 2020 roku.

Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Za proces komercjalizacji odpowiada BOIG Property Consulting.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl